בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הודו: קיים קשר בין מבצעי הפיגוע לבין בן לאדן 
 
 
חדשות  נענע

הודו מבקשת מהקהילה הבינלאומית לנקוט בצעדים נגד הארגון שנטל על עצמו אחריות לפיגוע; בפיגוע, שלווה באש מסיבית לעבר בניין הפרלמנט המקומי, נהרגו 38 בני אדם ונפצעו 75

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הודו הודיעה היום (שלישי) כי נמצאו ראיות לקשר בין ארגון הגרילה הפקיסטאני שנטל על עצמו אחריות לפיגוע שאירע אמש, לבין הטרוריסט עוסמה בן לאדן.

סגן שר החוץ ההודי אמר כי המודיעין ההודי מצא עותק של מסמך החתום בידי בן לאדן וראש הארגון הפקיסטאני הקורא לג`יהאד כנגד האמריקאיים ויהודיים.

הוא הוסיף כי הודו מבקשת מהקהילה הבינלאומית להבין את דאגותיה ולעזור לה. 
בפיצוץ מכונית תופת אתמול בקשמיר בסמוך לפרלמנט מקומי, נהרגו 38 אנשים וכ-75 נוספים נפצעו. הפיגוע לווה באש מאסיבית שנורתה לעבר מבנה הפרלמנט.

הארגון האיסלאמי המיליטנטי `ג`יש מוחמד` (צבא מוחמד) נטל אחריות לפיגוע. שר החוץ ההודי ציין כי מייסד הארגון, מסעוד אזהר, היה חבר בתנועת `חרכאת אל-מוג`אהידין` הפקיסטנית, אשר נמצאה בקשר הדוק עם אוסאמה בין לאדן.

הודו מאשימה את פקיסטן בכך שאינה נוקטת צעדים נגד הארגון. זאת יש לציין, גם לאחר חיזורים אמריקניים רבים והסכמה פקסטאנית להילחם בטרור במסגרת הקואליציה הבינלאומית.

לאחרונה ביטלה ארצות הברית את הסנקציות הכלכליות שהטילה על שתי המדינות בעקבות ניסויי הגרעין שביצעו, אחת אחרי השנייה, על רקע המתיחות בחבל קשמיר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by