בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון ביטל את הפגישות עם הפלסטינים בשל הפיגוע באלי סיני 
 
 
חדשות נענע 

בוטלו פגישת פרס, ערקאת ואבו-עלא וכן פגישות בדרג הבטחוני; שר הביטחון: נשוב לשיחות עם הפלסטינים רק אם ערפאת ידביר את הטרור; הקבינט החליט: חזרה למדיניות של סיכול והגנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, הורה אחר הצהריים (רביעי) על ביטול כל הפגישות המתוכננות עם הפלסטינים היום, בשל ההתקפה אמש על אלי סיני.

הפגישות שתוכננו להיום ובוטלו הן פגישה של שר החוץ פרס עם סעאב עריקאת ואבו עלא, פגישה של הוועדה הביטחונית המשותפת ומפגש ביטחוני בדרג מפקדי השטח בעזה.

 
שר הביטחון, בנימין בן אליעזר, ביקר בצהריים אצל פצועי הפיגוע בבית החולים "ברזילי" באשקלון ואמר כי ישראל לא תשוב לשיחות עם הפלסטינים אלא אם ערפאת ידביר את הטרור.

בן אליעזר אמר כי מה שאירע אמש באלי סיני שוב הוכיח שערפאת מנהל מדיניות כפולה, מדבר על הפסקת אש ומאפשר לטרור להתקיים.

"הרשות הפלסטינית והעומד בראשה נושאים באחריות לאי מניעת פעולות הטרור" אמר הלילה ראש הממשלה שרון, בתום ישיבת הקבינט שכונסה בירושלים, בעקבות הפיגוע באלי סיני.

בישיבה שמעו שרי הקבינט דיווחים מדיניים ומודיעיניים, ודנו בשאלת המשך ישום הפסקת-האש עם הפלסטינים.

 

שרון: 'האש אינה פוסקת לרגע'

הקבינט הכריז כי הרשות הפלסטינית והעומד בראשה נושאים באחריות למניעת פעולות טרור המתבצעות על ידי טרוריסטים הפועלים משטחה ויוצאים משטחה.

ראש הממשלה סיכם את החלטת הקבינט ואמר כי צה"ל ינקוט בכל האמצעים הדרושים להגנת ישראל ותושביה.

בהחלטה נאמר כי ממשלת ישראל קוראת לארה"ב ולקהילה הבינלאומית להכריז על ארגוני החמאס, הג`יהאד האיסלאמי והחיזבאללה כארגוני טרור נגדם יש לפעול באופן מיידי.

"הפיגוע באלי סיני הוא פיגוע טרוריסטי חמור. זו הייתה פגיעה באזרחים, בהם תינוקות, רק בגלל היותם יהודים" נקבע בהחלטת הקבינט.

אמש זמן קצר לאחר הפיגוע תקף שרון את יאסר ערפאת ואמר כי הוא ייסד קואליציה של טרור: "ציפינו שבעקבות הפגישה בין פרס וערפאת תהיה הפסקת אש אך היא אינה פוסקת לרגע", אמר שרון.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by