בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל תפס שטחים פלסטינים בצפון רצועה עזה 
 
 
חדשות נענע 

7 פלסטינים נהרגו מפגיעת פגז ברכב אזרחי, ביניהם שלושה קציני משטרה; טנקים של צה"ל יורים לעבר עמדות פלסטיניות מאז הבוקר; גורמי צבא: נשאר בשטחים שנתפסו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גורמים פלסטינים מדווחים על שבעה הרוגים בתקיפת צה"ל הבוקר (רביעי) בצפון רצועת עזה.

על פי הדיווחים, השבעה נהרגו מפגיעת פגז ברכב אזרחי. בין ההרוגים כשלושה שוטרים פלסטינים.

 
טנקים של צה"ל יורים מאז השעות המוקדמות של הבוקר לעבר מחסומים ועמדות פלסטיניות באיזור ג`באליה, צפונית מערבית לעיר עזה, בתגובה לפיגוע אמש ביישוב אלי סיני.

צה"ל פועל כמו כן באזור בית להייא ובבית חאנון. טנקים ודחפורים של הצבא השתלטו על רצועה ברוחב של קילומטר בשטח A בצפון רצועת עזה משני עבריה של ההתנחלות אלי סיני.

גורמים פלסטינים מסרו כי ילד בן 4, ועוד ארבעה מאנשי הבטחון הפלסטיני נפצעו מתקיפת צה"ל. יותר מעשר עמדות פלסטיניות נפגעו, בהם מבנה מרכזי של כוחות הבטחון ברשות.

 

צה"ל חוסם דרכי גישה נסתרות להתנחלויות

דחפורים משוריינים של צה"ל החלו לפנות בוקר להרוס מבנים ועצים באזור ההתנחלות אלי סיני. זאת במטרה לפגוע בדרכי גישה נסתרות לכיוון אלי סיני והיישובים הסמוכים, דוגית וניסנית.

בתוך כך, מתחקיר ראשוני של צה"ל בעקבות הפיגוע בישוב אלי סיני, עלה, כי המחבלים הגיעו ליישוב בציר צדדי, תוך שהם נעזרים במודיעין מוקדם שאספו לפני הפיגוע.

גורם בכיר בפיקוד דרום העריך הבוקר כי היקף הפעולה הצפוי ברצועה לא יגיע לסדרי הגודל מן הפעולות המוכרות בחודש האחרון בג`נין וברמאללה.

לדבריו מדובר בפעולה בהיקף מצומצם יותר בפאתי שטח A במטרה לסכל אפשרויות לפיגוע דומה לזה שהתרחש הלילה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by