בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יוזמת תיווך אמריקנית חדשה 

יוזמת תיווך אמריקנית חדשה

 
 
חדשות נענע 

השליח האמריקני, ויליאם ברנס, צפוי להגיע לאזור בימים הקרובים ולהציג את העמדה האמריקנית לפתרון הסכסוך הישראלי פלסטיני; נביל שעת': ארה"ב תכיר במדינה פלסטינית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בימים הקרובים צפוי להגיע לאזור המזרח התיכון, השליח האמריקני המיוחד, ויליאם ברנס, כדי לסייע במימוש מסמך טנט והבנות מיטשל, בדרך לפתרון הסכסוך הישראלי פלסטיני.

 
אחד מבכירי הרשות הפלסטינית, נביל שעת`, אמר בצהריים (רביעי) כי הגיעו לידיו פרטי התכנית האמריקנית, אותה צפוי להביא עימו ברנס.

לדברי שעת`, היוזמה האמריקנית כוללת הכרה בזכותם של הפלסטינים למדינה עצמאית, ומציעה כי מעמדה של ירושלים ישמר, עד לדיון בהסכמי הקבע.

נשיא ארה"ב, ג`ורג` בוש, הצהיר אתמול, לראשונה, כי ארה"ב תומכת בהקמת מדינה פלסטינית עצמאית בשטחים: "הרעיון של מדינה פלסטינית תמיד היה חלק מהחזון, כל עוד נשמרת זכותה של ישראל להתקיים", אמר נשיא ארה"ב.

בוש הוסיף ואמר כי ראשית לכל יש להפסיק את האלימות ולהתחיל ביישום דו"ח מיטשל.

הצהרתו של בוש, באה לאחר שאתמול פורסם כי הממשל בארה"ב תכנן להציג תכנית מפורטת לפתרון הסכסוך במזרח התיכון. לפי דיווח ב"ניו יורק טיימס", היה אמור מזכיר המדינה האמריקני קולין פאוול לשאת נאום מיוחד בפני עצרת האו"ם בסוף ספטמבר, בו יתווה את מדיניות ארה"ב בשאלת הסכסוך הישראלי פלסטיני, אולם תכנית זו נדחתה בעקבות פיגועי הטרור בארה"ב.

פאואל אמר אתמול כי "ארה"ב מאמינה שעל העם הפלסטיני לחיות בשלום ובביטחון במדינתו, כמו שלישראל יש הזכות לחיות בשלום ובביטחון במדינתה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by