בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אביה של אחת מהרוגות אסון הבונים התאבד במקום התאונה 

אביה של אחת מהרוגות אסון הבונים התאבד במקום התאונה

 
 
חדשות נענע 


יקותיאל כהן, שבתו יאירה ז"ל נהרגה באסון הבונים לפני כ-16 שנה, התאבד אמש בירייה בראשו סמוך למקום האסון. קותי, מורה ותיק ומוכר לנהיגה בפתח-תקוה, לא הצליח להתגבר על האסון שפקד אותו ושם קץ לחייו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יקותיאל (קותי) כהן, אביה של יאירה ז"ל שנספתה באסון הבונים לפני 16 שנה, התאבד אמש (שלישי) בירייה בראשו, סמוך למקום בו נהרגה בתו.

כהן, מורה לנהיגה ותיק ומוכר בפ"ת, הותיר רעייה, בן, בת וילדה מאומצת, אותה צירף למשפחה כחמש שנים לאחר האסון בו איבד את בתו.
 

אסון צומת הבונים אירע לפני כ-16 שנה בעת טיול שנתי של כיתות ז` של חטיבת הביניים "ברנר" בפ"ת. נהגת אחד האוטובוסים ניסתה לחצות את פסי הרכבת אך גלגלי האוטובוס נתקעו על פסי הרכבת. נהג רכבת שהגיח ממול התנגש באוטובוס וגרם למותם של 21 בני אדם, רובם תלמידי כיתה אחת בבית הספר, אם מלווה והנהגת.

קותי מיאן להתגבר על אבדן ביתו משך שנים רבות וחזר עשרות פעמים למקום האסון. "בדיעבד אני יודע שחיפשתי אותה בין האבנים והשיחים" אמר בראיון לפני מספר שנים למקומון של "ידיעות תקשורת" בפ"ת.

הוא הוסיף וסיפר כי חש במשך השנים רגשות אשם על מותה של בתו, וכי הרבה להתלוות לטיולים של הילדים, במיוחד בכתה של יאירה שהיתה ילדה מחוננת, אך היא, שסבלה מסכרת נעורים, ביקשה ממנו יום קודם לתאונה, שלא יצטרף לטיול כיוון שלא אהבה ש`יושבים לה על הראש` ומגבילים אותה באוכל.

גם בעבודה לא הצליח קותי לחזור לעצמו, ורבים מתלמידיו עזבו אותו. הכאב שלא עזב אותו, הביא אותו, ככל הנראה, לסיים את חייו אמש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by