בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כוננות בגבול הצפון 
 
 
חדשות נענע 

זאת בעקבות ירי טילים ופצצות מרגמה על ידי החיזבאללה לעבר מוצבי צה"ל בהר דב: דליה וגלדיולה; אין נפגעים; מאז הלילה שורר שקט באיזור; ביקורת בלבנון על ההתקפה של החיזבאללה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כוננות גבוהה הבוקר (חמישי) בגבול הצפון בעקבות ירי חיזבאללה אתמול לעבר מוצבי צה"ל בגזרת הר-דב. זאת בעוד בלבנון נשמעת ביקורת על החיזבאללה.
 

מטחים של עשרות פצצות מרגמה וטילים נגד טנקים שוגרו לעבר המוצבים דליה וגלדיולה, שברו את השקט ששרר בגזרה במשך שלושת החודשים האחרונים. לא היו נפגעים.

בתגובה לירי הפגיזו תותחים, טנקים ומסוקי-קרב של צה"ל יעדי מחבלים במשך שעה ארוכה. המסוקים המשיכו לחוג בשמי האזור מחשש שהחיזבאללה ינסה שוב להפר את השקט. גורמים צבאיים ומדיניים העריכו שצה"ל ימנע מתגובה חריפה, משום שלא היו נפגעים.

גם חבר הקבינט המדיני-בטחוני, השר מתן וילנאי מהעבודה, אמר בראיון לגלי צה"ל כי ניתן להסתפק בתגובה המיידית של צה"ל לירי. "אין כל צורך לחמם עוד את גזרת הצפון, אין מקום לפעילות יזומה בגבול הצפון", הדגיש וילנאי.

באותו האיזור נחטפו בשנה שעברה שלושת חיילי צה"ל על ידי החיזבאללה. כעת שורר שקט מתוח בגזרה ובגבול הצפון.
 

ביקורת בלבנון על התקפת חיזבאללה אתמול בהר דב


בלבנון נשמעת ביקורת על התקפת החיזבאללה אתמול בהר דוב מצד גורמים ביטחוניים במדינה.

העיתון הלבנוני בשפה האנגלית "דיילי סטאר" מצטט גורם בטחוני בלבנון שמביע פליאה על הפעולה. לדברי הגורם, הפעולה אינה מסייעת לחיזבאללה נוכח המאמצים של ישראל לכלול את התנועה ברשימת ארגוני הטרור.

בעתון נכתב עוד כי שליח האו"ם לדרום לבנון אמר, שפעולת חיזבאללה מהווה הפרה ברורה של עמדות האו"ם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by