בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
'אקזקט' תספק פלטפורמת תוכנה לחברת אינטרנט מיוון בהיקף מיליון דולר 

'אקזקט' תספק פלטפורמת תוכנה לחברת אינטרנט מיוון בהיקף מיליון דולר

 
 
מערכת דה-נט

מן החברה נמסר כי זהו השלב הראשון בעסקה שהיקפה הכספי ימשיך ויגדל עם גידול הרשת ביוון; סמנכ"ל בכיר באקזקט: העסקה מבססת את החברה בתחום ה- VoIP ובתחום השירותים הסלולרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת אקזקט, מובילה טכנולוגית בתחום איסוף ועיבוד מידע ברשתות תקשורת, הודיעה היום (רביעי) כי תספק את פלטפורמת התוכנה מתוצרתה לחברת FORTHnet ספקית שרותי האינטרנט הגדולה ביוון.
 

הפלטפורמה של אקזקט תוטמע ברשת ה – VoIP ביוון ומחזקת את מנהיגותה של אקזטק בשוק ה- VoIp זאת לאחר שנבחרה לספק את הפלטפורמה מתוצרתה לחברת Genuity ספקית שרותי ה – VoIP הגדולה בעולם ולחברת Telus.

בשלב הראשון תשתמש הפלטפורמה של אקזקט לניתוח ואיסוף המידע מרשתות ה – VoIP מה שיאפשר ל - FORTHnet לבנות מודל חיוב מותאם אישית ללקוחותיה ולבצע מעקב אחר הכנסותיה משרותי ה – VOIP.

בנוסף תשמש המערכת של אקזקט בשרותי מידע סלולרי ולתמיכה בשרותים נוספים הכוללים אינטראנט, רשתות פנים ארגוניות ושרותי אינטרנט.

לדברי וסיליס ספיטדקיס מנהל המחקר והפיתוח ב- FORTHnet "פריסת רשת ה – VoIP העלתה את הצורך במערכת שתוכל לגשר בין האלמנטים השונים ברשת. הבחירה בפלטפורמה של אקזקט נעשתה לאחר שהוכחה מעל לכל ספק מנהיגותה בשוק ומשום יכולתה לספק את העומק הנדרש בגישה לכלל האלמנטים של הרשת".

"הטמעת התוכנה תאפשר לנו ליצור שרותים בעלי ערך מוסף המותאמים באופן אישי לצורכי לקוחותינו ולהפוך את שרותי ה VOIP להצעה עסקית בעלת ערך רב לנו וללקוחותינו".

לדברי דרור סופר סמנכ"ל בכיר באקזקט: "FORTHnet הינה ספקית שרותי אינטרנט נוספת המכירה בערך של הפלטפורמה של אקזקט והופכת אותה לבסיס רווח לכל שרותי ה - IP שלה. לדבריו לעסקה חשיבות רבה לאקזקט הן משום ביסוס מעמדה בתחום ה – VoIP והן משום השילוב של הפלטפורמה של אקזקט ברשת שרותים סלולריים. לדבריו היקף העסקה צפוי להתרחב בהתאם לגידול ברשת של FORTHnet".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by