בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בלייר3 : מחוטפי המטוסים קשורים בודאות לבן-לאדן 
 
 
חדשות  נענע

בנאום מיוחד בפרלמנט הבריטי הוא מדגיש כי יש לכך ראיות מוצקות; לדבריו מועד ההתקפה קרוב; סודאן הציעה לפני חמש שנים לארה"ב לעצור את בן-לאדן, אך היוזמה לא יצאה אל הפועל

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ראש ממשלת בריטניה, טוני בלייר, אמר היום (חמישי) כי ישנן ראיות מוצקות הקושרות לפחות שלושה מחוטפי המטוסים שהתרסקו במגדלי התאומים והפנטגון לטרוריסט אוסמה בין לאדן.
 

לדבריו, אחד מהם היה מעורב בתכנון פיגועי מכוניות התופת נגד שגרירויות ארצות הברית במזרח אפריקה והפיגוע נגד המשחתת "קול" שהותקפה בתימן.

בלייר אמר כי הביון המערבי הצליח להביא מידע על פגישה בין בין לאדן ובכירי ארגונו, שהתקיימה באפגאניסטן, מספר ימים לפני ה-11 בספטמבר. באותה פגישה עידכן בין לאדן את אנשיו שבימים הקרובים יבצע פיגוע טרור שיזעזע את העולם.

בנאום מיוחד בפרלמנט הבריטי אמר בלייר כי מועד ההתקפה על אפגניסטאן קרוב. הוא קרא למדינות בעולם לעזור בפעולה מיידית נגד בן לאדן.

"לא נפעל נגד הטרור מתוך נקמה אלא כדי להגן על חיי אזרחים וכדי לראות שנעשה דין צדק, ונעשה הכל כדי לצמצמם את סבל האוכלוסיה האזרחית באפגניסטאן", אמר ראש ממשלת בריטניה.

בלייר ייצא לרוסיה ופקיסטאן במסגרת המאמצים להקמת הקואליציה הבינלאומית נגד הטרור. גורמי ממשל בבריטניה סירבו למסור מידע על הנסיעה המתוכננת, וסירבו להגיב על ידיעות לפיהן מתוכננת לבלייר פגישה בפקיסטן עם המולה עבדול זאלם זעיף, שגריר הטאליבן במדינה.
 

סודאן הציעה בעבר לארה"ב לעצור את בן-לאדן


סודאן הציעה לפני כחמש שנים לעצור את הטרוריסט הסעודי, אוסאמה בן-לאדן, כך פורסם הבוקר (חמישי) בעיתון "א-שארק אל אווסט" היוצא לאור בלונדון.

לפי הפרסום, ההצעה הגיעה בזמן שהוא שהה בתחומה, אולם הדבר לא יצא אל הפועל בשל התנגדות סעודיה למעצר.
 
 

תאצ'ר: המוסלמים בבריטניה אינם מגנים כראוי את הטרור


ראש ממשלת בריטניה לשעבר, מרגרט תאצ`ר, מאשימה את הקהילה המוסלמית בארצה על כך שאינם מגנים כראוי את מתקפת הטרור בניו יורק ובוושינגטון.

"קולה של הקהיליה לא נשמע חזק דיו בגינוי מתקפת הטרור בארצות הברית", אמרה ת`אצר. לדבריה, אלה שהפילו את המגדלים היו מוסלמים, ולכן על המוסלמים להצהיר באופן נחרץ וחד משמעי כי לא זו דרך האיסלאם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by