בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
וריסיין רכשה את ILLUMINET תמורת 1.2 מיליארד דולרים 

וריסיין רכשה את ILLUMINET תמורת 1.2 מיליארד דולרים

 
 
אבי בליזובסקי

בששת החודשים הראשונים של השנה השיגה ILLUMINET רווח של 19 מליון דולר על 91.7 מליון דולר במכירות; לחברה למעלה מ-900 לקוחות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
וריסיין רכשה את חברת ILLUMINET Holdings בשווי 1.2 מיליארד דולר, במניות, כחלק מתוכניתה להפוך למובילה בשוק השירותים הצומח, המשלב אלמנטים מהאינטרנט יחד עם רשתות הטלפון הקיימות.
 

חברת וריסיין, שמיקומה קליפורניה ארה"ב, מוסרת שתנפיק מניות לפי יחס של 0.93 עבור כל אחד מ- 32.7 מליון המניות הקיימות של חברת ILLUMINET המתארים שווי של 35.72 דולר למניה כ- 2% מעל הערך בשוק.

חברת ILLUMINET בארה"ב מפעילת רשת SIGNALING המאפשרת לחברות טלפון לקשר שיחות טלפון בין רשתות שונות. למערכת ה- SIGNALING של החברה יש גם תפקיד חשוב בכך שהיא מאפשרת פונקציות מתקדמות כגון תעודת זהות של מתקשר ומערכת טלפונית אלחוטית. לחברת ILLUMINET, שבששת החודשים הראשונים של השנה השיגה רווח של 19 מליון דולר על 91.7 מליון דולר במכירות, יש למעלה מ- 900 חברות טלפון שהן לקוחותיה ומשתמשות בשרותיה, בינן AT&T, WorldCom ועוד.

וריסיין הכריזה על הפסדים של 12.57 מיליארד דולר או 62.65 למניה, בחיובים עבור ששת החודשים שהסתיימו ב 30 ביוני. החברה מציינת כי ההכנסות לתקופה זו הם 444.61 מליארד דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by