בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
KPN בחרה בפתרון eToken של אלדין 

KPN בחרה בפתרון eToken של אלדין

 
 
מערכת דה נט

e-Token הוא מפתח הגנה אישי למחשבים המבוסס על תקן המחשוב החדש USB ואינו דורש ציוד היקפי נוסף; הפתרון נועד לספק למהנדסי חברת KPN נוחות ואבטחה כאשר הם נכנסים לשירותי KPN ברשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת הטלקומוניקציה הגדולה בהולנד KPN, הודיעה כי בחרה ב- eToken, רכיב חומרה מתוצרת אלדין, עבור יועצי החברה למטרת אבטחת גישה לאינטרנט.
 
פתרון ה- eToken מבוסס USB של אלדין, נועד לספק למהנדסי חברת KPN נוחות ואבטחה כאשר הם נכנסים לשירותי KPN ברשת. eToken, אשר זכה על ידי המגזין SC בתואר "רכיב החומרה הטוב ביותר לאבטחה", מציע זיהוי כפול על ידי אישור סיסמא ו- eToken אישי.

e-Token הוא מפתח הגנה אישי למחשבים המבוסס על תקן המחשוב החדש USB ואינו דורש ציוד היקפי נוסף. המפתח מאפשר לשמור על המחשבים האישיים מפני שימוש בלתי מאושר של משתמשים ביישומים, סיסמאות, חותמות דיגיטליות וכו`, וכן כמערכת הרשאה וזיהוי לשימוש באינטרנט.

eToken הוא בגודל של מפתח ביתי ולכן יכול להיות חלק מצרור המפתחות של כל אדם. מנגנון העבודה של eToken פשוט ביותר: המשתמש מכניס את המפתח לחיבור ה USB, מקליד את הסיסמא של ה- eToken ואז הוא רשאי להשתמש בכל היישומים להם קיבל הרשאה, או להשתמש ב- eToken כמכשיר זיהוי.

השילוב הייחודי בין סיסמא ייחודית והמוצר מבטיחים מוצר זיהוי אידיאלי למסחר אלקטרוני ואבטחת רשתות ארגוניות.

"על ידי שימוש ב- eToken של אלדין, KPN מבטיחה שרק משתמשים מורשים יוכלו להיכנס למידע של החברה הקיים ברשת", אמר סגן-נשיא למסחר אלקטרוני באלדין, לידור אגם." אנו שמחים לעבוד עם KPN ולספק לה אמצעי זיהוי אשר תואם את צרכי האבטחה הפנימיים של עסקי הטלקומוניקציה. eToken הנו פתרון אבטחת תוכנה יציב וחזק, המספק הן ל- KPN והן ליועציה אמצעי אבטחה מתקדמים עבור ביצוע עסקאות ברשת".

"אנו מאד מרוצים מבחירתנו ב- eToken של אלדין, שכן מצאנו אמצעי זיהוי ואישור אשר עונה על כל דרישותינו", אמר מנהל מוצר ב- KPN,האנס קורס. "בנוסף לצורך שלנו בזיהוי אישי בכניסה לאינטרנט, eToken משתלב בקלות בסביבת האינטרנט שלנו, הן מבחינת השרת והן מבחינת הלקוח. בסך הכל, eToken מספק כלי זיהוי מתקדם ועמיד לזעזועים, אשר חשוב לנו מאד, כיוון שה- eToken משמש למחשבים הניידים של מהנדסי השטח שלנו. אנו בטוחים ש- eToken הוא הבחירה הטובה ביותר עבור פונקציית הזיהוי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by