בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
TiS תבצע פרוייקט עבור איגוד הבנקים בברזיל 

TiS תבצע פרוייקט עבור איגוד הבנקים בברזיל

 
 
מערכת דה-נט

הפלטפורמה החדשה של TiS תעבד עבור איגוד הבנקים בברזיל עשרות מיליוני מסמכים בשלושה חודשים; הפרוייקט מוערך במיליוני דולרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת טופ אימאג` סיסטמס (TiS) הנסחרת בנאסד"ק (TISA), זכתה בפרויקט לזיהוי ועיבוד דיגיטלי של מידע עבור איגוד הבנקים הברזילאי, FEBRABAN. הפרוייקט מוערך במספר מיליוני דולרים ועתיד להסתיים בתוך כשלושה חודשים. החוזה נחתם עם Politec, משווקת מובילה של פתרונות עיבוד מסמכים בברזיל, שתשמש כ- System Integrator בפרויקט זה.
 
במסגרת הפרויקט, תוטמע פלטפורמת ה- eFlow של TiS, במערכות איגוד הבנקים בברזיל. הפלטפורמה תעבד עשרות מיליוני מסמכים ויזואליים הכוללים מידע פיננסי, תאמת אותם, ותעבירם לבסיסי מידע ממוחשבים של האיגוד.

נשיא TiS America. Inc., ניר שושני: "הזכיה במכרז איגוד הבנקים מציבה אותנו בחזית השוק בברזיל, בייחוד לאחר שביצענו בהצלחה את מפקד האוכלוסין בברזיל בשנת 2000. אני משוכנע כי זכיה זו תוביל אותנו לפרויקטים בשווקים נוספים בדרום אמריקה".

עם חתימת ההסכם פתחה לעצמה TiS הזדמנות לשוק נוסף, על ידי לקיחת מידע היסטורי השמור כאימג` והפיכת המידע לנתונים שניתן להשתמש בהם בארגון.

ל- TiS משרדים בישראל, גרמניה, אנגליה וארה"ב. היא משווקת את מוצריה בלמעלה מ- 30 מדינות. על לקוחותיה נמנים: FedEx, דויטשה פוסט, ומשרדים ממשלתיים ברחבי העולם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by