בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בלייר: אין ספק שבין לאדן אחראי  

בלייר: אין ספק שבין לאדן אחראי

 
 
חדשות נענע 

אמר את הדברים בתום פגישתו עם הנשיא מושרף בפקיסטאן; בריטניה תתמוך כלכלית בפקיסטאן בתמורה לתמיכתה במתקפה עתידית; אוזבקיסטאן תאפשר לארה"ב שימוש בבסיס צבאי בתחומה, לשם פעולות חילוץ והצלה; בגרמניה התגלו הוכחות הקושרות את הפיגועים לבין לאדן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש ממשלת בריטניה, טוני בלייר, אמר בצהרים (שישי) כי אין בעיניו שום ספק באשר למעורבותו של הטרוריסט אוסמא בין לאדן בתכנון פיגועי הטרור בארה"ב.

בלייר אמר את הדברים בתום פגישתו עם נשיא פקיסטאן, פרווז מושארף.

בלייר מבקר בפקיסטאן, במסגרת המאמצים המתמשכים של מדינות המערב להבטיח את תמיכת המדינות האיסלאמיות למתקפה האמריקנית הצפויה על אפגניסטאן.
 
בלייר הבטיח כי בריטניה תסייע כלכלית לפקיסטאן, בתמורה לתמיכתה במדינות המערב, במתקפה הצפויה על אפגניסטאן.

"החלטתה של פקיסטאן להצטרף למאבק בטרור תחזק מאוד את קשריה של פקיסטאן עם מדינות העולם", דברי בלייר.

בלייר הגיע לאיסלאמבד בתום ביקור קצר שערך במוסקבה שם נפגש עם הנשיא פוטין,והוא צפוי לצאת לתחנתו הבאה, הודו, מאוחר יותר הערב.

בתוך כך הודיע בצהריים נשיא אוזבקיסטאן, איסלאם קרימוב, כי ארצו תתיר לצבא האמריקני להשתמש בבסיס אחד בלבד בשטחה במהלך המתקפה האמריקנית הצפויה על שכנתה אפגניסטאן.

קרימוב הדגיש כי השימוש בבסיס יוגבל לחניית מטוסי תובלה, מסוקים וחיילים לצורך משימות חיפוש והצלה באפגניסטן ולא למטרות תקיפה. קרימוב אמר את הדברים בתום פגישתו עם שר ההגנה האמריקני, דונאלד ראמספלד.

מקור בצבא האמריקני אמר היום כי 1000 חיילי חיל הרגלים האמריקני כבר עושים את דרכם לאוזבקיסטן.

ממשלת גרמניה הודיעה בצהרים כי מידע מודיעיני שקיבלה מארה"ב הוביל לגילויין של הוכחות חדשות בעיר המבורג, הקושרות את בין לאדן לפיגועי הטרור בארה"ב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by