בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קפריסין: עד סוף השנה - שיבוט אנושי ראשון 

קפריסין: עד סוף השנה - שיבוט אנושי ראשון

 
 
חדשות נענע 

החוקרים: מטרת המחקר איננה ליצור כפילים לבני האדם, אלא לסייע לזוגות שאינם יכולים להביא ילדים לעולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

עד סוף השנה הנוכחית יוכלו מדענים ליצור את השכפול הגנטי האנושי הראשון, כך הודיע אמש (שישי) מדען בכיר בצוות המחקר בקפריסין.
 

לדברי ד``ר פאנאיוטיס זאבוס, מדען מקפריסין המסייע למדען האיטלקי סברינו אנטינורי, ושיחד היממו את העולם עם תכניותיהם ליצור שיכפול גנטי אנושי, הודיע כי הפרויקט מתקדם מהר מהצפוי.

רוב ארצות האיחוד האירופי אסרו על צוות המחקר להמשיך את הפרויקט השנוי במחלוקת, ועם זאת, לדברי זאבוס האיומים לא עצרו את הפרויקט והוא מתקדם כרגיל.

"ייתכן וננסה ליצור את העובר המשוכפל הראשון בעתיד הקרוב מאוד, כלומר בשלושת או בארבעת חודשים הקרובים", כך הודיע אמש זאבוס לסוכנות רויטרס.

שיבוט אנושי עשוי ליצור שכפול מדויק של אדם חי או מת. זאבוס, שטען כי "השד יצא מן הבקבוק" לאחר שהחוקרים הצליחו `לייצר` את היונק האנושי הראשון, הכבשה דולי, מתעקש כי ההתקדמות במאמצי המחקר אינה מביאה עמה בשורה רעה לאנושות.

"אין בכוונתנו ליצור כפילים לבני אדם, אלא לסייע לזוגות שאינם יכולים להביא ילדים לעולם". גורמים מטעם המחקר הוסיפו כי "איננו מתכוונים ליצור שיכפול של בין לאדן, מייקל ג`קסון או מייקל ג`ורדן".

כמו כן, לדברי החוקרים גם אין כוונה ליצור העתקים מדוייקים של אנשים שנפטרו. "המטרה היא לסייע, למשל, לאב שאין לו זרע להביא לעולם ילד משלו, ולסייע לזוגות להתרבות".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by