בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בבילון מעלה את מחירי התוכנה 

בבילון מעלה את מחירי התוכנה

 
 
TheNet

בנוסף הודיעה בבילון על אפשרות לרכישת רישיון שימוש קבוע; החברה צופה שהכנסותיה בישראל יגיעו למאות אלפי דולרים עד סוף השנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת בבילון מפיצת תוכנת התרגום המקוון בשם זה, הודיעה היום על העלאת מחירי התוכנה. החברה מעריכה כי מכירותיה בישראל בשנה הנוכחית יסתכמו במאות אלפי דולרים.
 
לפני מספר חודשים הכירזה חברת בבילון על שינוים במודל העסקי, והחלה לגבות תשלום עבור השימוש בתוכנה. ההחלטה שעוררה תגובות נזעמות רבות, מתבררת באחרונה כנכונה. מקורות בחברה מביעים שביעות רצון מן המכירות.

מחירה השנתי של התוכנה נקבע על 12.95 דולר לשנה ו-19.95 לשנתיים. היום הודיעה החברה על העלאת המחיר ל- 17.95 ו-28.95 לשנתיים. בנוסף הודיעה החברה על אפשרות של רכישת רישיון שימוש קבוע במחיר של 44.95 דולר, בנוסף למחיר זה ידרשו הלקוחות לשלם תשלום אחזקה ועדכונים שנתי.

מן החברה נמסר כי 15% ממשתמשי התוכנה בוחרים להמיר את התוכנה לתוכנה בתשלום, בנוסף נמסר כי בשוק הארגוני אחוזי ההמרה מגיעים ל- 10%. עוד מדווחת החברה, כי לא חוותה ירידה בהורדות מאז שהחלה לגבות כסף, אלא להיפך מספר ההורדות של גרסת הנסיון ממשיך לעלות ועומד על מעל 20,000 משתמשים חדשים רשומים ביום מאתר החברה.

במסגרת השינויים במודל העסקי, הוחלט בבילון, לפנות גם אל השוק הארגוני. החברה מאפשרת לחברות ליצור מילונים פנים ארגוניים אשר יכולים לשמש את עובדי החברה לצורך שליפת המידע הארגוני בצורה פשוטה.

כמו כן יצאה בבילון עם סדרת מוצרים המיועדים להתקשרות ושליפת נתונים מקוונת מתוך מערכות ה- ERP ו- CRM הארגוניות וכן מבסיסי מידע הפנים ארגוניים השונים.

בין לקוחות החברה ניתן למצוא חברות בינלאומיות מובילות כגון: ארתור אנדרסן, קוקה קולה, אורקל, ארנסט ויאנג, ICQ, אורנג`, צ`ק פוינט ועוד רבות אחרות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by