בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כמחצית מהשיחות הסלולריות בארה"ב מתבצעות מכלי רכב 

כמחצית מהשיחות הסלולריות בארה"ב מתבצעות מכלי רכב

 
 
TheNet

כך עולה מנתונים שמפרסמת חברת המחקרים גרטנר; אנליסטים של החברה מציינים כי הבית הוא המקום השני הפופולרי לביצוע שיחות סלולריות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
49.5% בממוצע משיחות הטלפון הסלולריות בארצות הברית, נערכות מכלי הרכב במהלך נסיעה, עולה מסקר שערכה לאחרונה חברת המחקר והייעוץ גרטנר.
 
עוד עולה מן הנתונים, כי הבית הנו המקום השני הפופולרי ביותר לביצוע שיחות טלפון סלולאריות (18.6%), ואחריו המשרד (7.1%). מקומות אחרים כוללים נמלי תעופה, מסעדות ובתי מלון - המסתכמים בממוצע משולב של 24.8% מהשיחות הסלולריות.

"טלפונים ניידים מקנים תחושה של בטחון ונוחות למשתמשים, והופכים לחלק בלתי נפרד מחייהם", אמר מנהל מחקר בגרטנר, פיליפ רדמן, "אולם, חברות צריכות להתריע בפני עובדיהן בדבר הסיכונים הכרוכים בניהול שיחות מכלי רכבם. אנו אומרים ללקוחותינו הרוכשים טלפונים ניידים עבור עובדיהן, להדגיש בפניהם, כי החברה לא תכסה עלות שיחות הנערכות במהלך נסיעה".

מחקרים שפורסמו באחרונה מצביעים על כך, שחלה עליה בתאונות הקשורות באופן ישיר לשימוש בטלפונים סלולריים בעת נהיגה. מדינת ניו יורק הייתה הראשונה לאסור החזקת טלפונים ניידים על ידי נהגים, וביותר מ- 30 מדינות בארצות הברית ניצבים חוקים דומים בפני הכרעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by