בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש: הדרך היחידה להשיג שלום היא להילחם באויביו 
 
 
חדשות נענע 

בנאום לאומה האמריקנית סיפר בוש אמש כי המתקפה החלה ומשתתפות בה בריטניה וארצות נוספות; בוש: המאבק מתחיל באפגניסטאן אבל יתפרש על מדינות נוספות- מדינה שלא תבחר ללכת לצידנו עושה זאת על אחריותה; ארה"ב היא מדינה שוחרת שלום, אך לאור האיום החדש לא היתה לנו ברירה אלא לפתוח במלחמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנשיא בוש הודיע אמש (ראשון) בנאום לאומה האמריקנית, כי כוחות ארה"ב, בריטניה ומדינות נוספות פתחו בתקיפה לעבר אפגניסטאן. המבצע נקרא "חירות מתמשכת".

"בחודש האחרון למדנו כי לא יכול להיות שלום בעולם של טרור" אמר בוש והוסיף: "לאור המצב החדש שנוצר ב- 11 בספטמבר לא נותרה לנו ברירה אלא לתקוף, זוהי מלחמתנו להבטחת חירותם של האמריקנים ובני האדם בעולם כולו".

בנאומו אמר בוש כי כוונת המתקפה לאפשר את תפישתם של מחבלי רשת אל קעידה ולפגוע במשטר הטאליבן הנותן להן חסות. "מלחמתה של ארה"ב איננה מול העם האפגני, אנו עם רחום" אמר בוש והבהיר כי ארה"ב תצניח ציוד רפואי ומזון לתושבי אפגניסטאן: "מלחמתנו היא רק מול הטרוריסטים ולא מול העם".

 
בנאומו מהבית הלבן אמר הנשיא כי המאבק יתאפיין בסבלנות שתידרש מהצבא האמריקני וכי הוא ימשך זמן רב.

"היום אנו מתרכזים באפגניסטאן אולם המאבק רחב יותר" אמר בוש והוסיף: "על כל מדינה לעשות את הבחירה, האם היא תומכת בעולם החופשי והדמוקרטי או בוחרת לתמוך בטרור". הנשיא בוש המשיך ואיים:
"כל מדינה שתבחר לתמוך בטרור- עושה זאת על אחריותה ולוקחת על עצמה את הסיכון של תקיפה אמריקנית".
 

רוצים לדבר על זה?

היכנסו לפורום המלחמה בטרור והביעו את דעתכם
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by