בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בן לאדן: אף אמריקני לא יחיה עוד בביטחון  

בן לאדן: אף אמריקני לא יחיה עוד בביטחון

 
 
חדשות נענע 

בנאום מוקלט ששודר הערב בתחתנת הטלויזיה אל ג'זירה אמר בין לאדן כי הוא נשבע בשם אללה להילחם בכוחות האמריקנים; לדבריו: אללה הרס את הגדול בבנייני ארה"ב וזוהי הוכחה לכוחו של אללה; העולם נחלק כעת לשניים- על מדינות האיסלאם להתאחד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בנאום, ככל הנראה מוקלט מראש, הבטיח הערב (ראשון) אוסמה בין לאדן כי אף אמריקני לא יהא בטוח מעתה ועד שיפסיקו צבאות המערב את מתקפתם.

"אני אומר היום לאמריקה ולעם האמריקני, אני נשבע באללה, תושבי ארה"ב לא יחיו בבטחון, כל עוד אנחנו לא נחיה בשלום ועד אשר לא יצאו כל הצבאות הזרים מאדמת הנביא מוחמד."
 
בהתייחסו לפיגוע הטרור במגדלי התאומים בארה"ב אמר בן לאדן: "אמריקה פגעה באללה, ואללה פגע בגדול בבנינייה" והוסיף: "אמריקה נמלאה פחד מצפון לדרום וממזרח למערב, השבח לאל".

ביושבו אל מול המצלמה,לאור יום, כשהוא מחזיק רובה ומדבר בנינוחות, אמר בן לאדן:"מה שעושה ארה"ב היום הרי זה מה שהמוסלמים טועמים כבר עשרות שנים. זה יותר משמונים שנה שהאומה המוסלאמית טועמת את ההשפלה הזו".

בהתייחסו למדינות ערב שהביעו את תמיכתם בפעולה האמריקנית אמר בן לאדן: "אנשינו נהרגים באפגניסטאן ובעיראק ברגעים אלו ואיננו שומעים אף מילת גינוי, גם לא מהסולטנים הערבים בשלטון".

"השליטים הערביים מושחתים, הם יקבלו את הגמול לו הם ראויים" איים בן לאדן.

בהתיחסו לישראל אמר בן לאדן: הטנקים הישראלים זורעים הרס בארץ האיסלאם הפלסטינית ואין מי שפוצה פה. אין מחילה למי שמשתעשעים בדמם של בני עמינו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by