בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בן לאדן: לא יהיה ביטחון ושקט בארה"ב 

בן לאדן: לא יהיה ביטחון ושקט בארה"ב

 
 
חדשות נענע 

בנאום ששודר בתחנת אל ג'זירה הזהיר מפני המשך השפלת המוסלמים בידי ארה"ב, הגדיר את המלחמה כמלחמת האיסלאם נגד הכופרים ופרט על מיתרי הרחוב הערבי; גם ישראל הוזכרה; הטאליבן: בין-לאדן יצא ממחבואו ולוקח חלק פעיל במלחמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעקבות המתקפה, הודיעו הלילה(שני) ראשי הטאליבן שאוסאמה בין-לאדן יצא ממקום מחבואו כדי לקחת חלק פעיל בהתנגדות לפעולה האמריקנית.

רשת הטלוויזיה הערבית אל-ג`זירה שידרה אמש קלטת ובה הופעה נדירה של בין-לאדן כשהוא מודה באחריותו למתקפת הטרור על ארצות-הברית. בן-לאדן הזהיר גם כי "לא יהיה ביטחון ושקט בארצות הברית, כל עוד לא יקבלו המוסלמים את זכויותיהם".

בין-לאדן נשבע להמשיך בפעולות הטרור עד שצבאות הכופרים, כהגדרתו, ייסוגו מאדמות האיסלאם.
נאומו של בין לאדן עורר גלי אהדה במדינות ערב ובשטחים.

 

עיקרי הנאום

"על ארה"ב ניחתה מכה מאלוהים, שהרסה את האדירים שבמבניה. הודות לאל, היא מבוהלת מצפונה עד דרומה, ממערבה ועד מזרחה. ארה"ב טעמה חלק ממה שטעמנו אנחנו המוסלמים בעשרות השנים האחרונות. בניה של האומה המוסלמית נהרגים, דמה נשפך, מקומותיה הקדושים מותקפים ואין מי שיושיע.

אלוהים סייע בידי חלוצינו להרוס את ארה"ב, ואלה הלכו לגן עדן כשביצעו את מה שביצעו. למען אחיהם בפלסטין ובמדינות האיסלאם הם ביצעו זאת. למען ילדים שנהרגים ברגעים אלה בעיראק.

המתקפה הנוכחית היא חלק ממלחמה נגד האיסלם - קרב בין מאמינים לכופרים. הם נלחמים באיסלם בתירוץ של מלחמה בטרור. בימים בהם הטנקים והנגמ"שים הישראלים מחריבים את רמאללה, את ג`נין ורפיח, אף אחד לא פוצה פה.

אבל אחרי 80 שנה, כשאנו מורידים את החרב על ארה"ב, באים מנהיגי ערב ללקק לאותם רוצחים. אלה מנהיגים מושחתים שנותנים את ידם לקצב נגד הקורבן ותומכים ברשע נגד הילד החף מפשע.

אני אומר את העניין ברור. על כל מוסלמי להושיט יד לאחיו המותקפים. על כל מוסלמי להתקומם למען דתו. ארה"ב, אני אומר לך ולבני עמך שלא יהיה לך ביטחון או שקט לפני שיהיה ביטחון לנו, לאחינו בפלסטין ובעיראק ולפני שחילות הכופרים במולדתו של מוחמד, `מכה`, יעזבו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by