בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מאז הפיגוע בארה"ב: גידול בביקוש לשירותי גיבוי למחשבים בישראל  

מאז הפיגוע בארה"ב: גידול בביקוש לשירותי גיבוי למחשבים בישראל

 
 
TheNet


במקביל לעבודה על שיקום והפעלה של מערכות המחשוב הגדולות - התברר כי הצורך הראשוני של חברות רבות הוא פשוט בשולחנות עבודה, טלפון, וחיבור למחשב נייד - או מחשב שולחני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מאז הפיגוע במגדלי התאומים בניו-יורק, נרשמה בארץ עליה משמעותית בהתעניינות בשירותי גיבוי והתאוששות למערכות מחשוב ותקשורת, המבטיחים רצף עסקים ושרידות גבוהה ללקוחות בעת חירום. כך מדווחים אנשי האגף לשירותים טכנולוגיים ושירותי תשתית של יבמ ישראל.
 

מנהל האגף לשירותים טכנולוגיים ושירותי תשתית (ITS ) ביבמ ישראל, אברהם מנקס, מסר כי בימים אלה בוצעה באגף הערכות מוגברת והוקם כח משימה מיוחד לטיפול בנושא ובלקוחות הפונים. הצוות כולל בין השאר יועצים ,מעצבי פתרונות ומומחים מנוסים ליישום הפתרונות.

ליבמ יש 17 מרכזי גיבוי והתאוששות בארה"ב ועוד עשרות במקומות אחרים ברחבי תבל.

מאז הפיגוע בניו-יורק הפך מרכז הגיבוי בסטרלינג פורסט, המצוי 60 ק"מ מניו-יורק, למוקד הפעילות של החברה המסייעת עתה למאות לקוחות שמשרדיהם נפגעו בפיגוע.

במרכז של יבמ בסטרלינג פורסט יש מערך מחשבים ענק וציוד ששווים למעלה - 75 מיליון דולר והוא נותן שירותי גיבוי והתאוששות גם למערכות מתוצרת יצרנים שונים ובגדלים שונים ממחשבים אישיים עד מחשבים מרכזיים.

במקביל לעבודה על שיקום והפעלה של מערכות המחשוב הגדולות - התברר כי הצורך הראשוני של חברות רבות הוא פשוט בשולחנות עבודה, טלפון, וחיבור למחשב נייד - או מחשב שולחני אותם מספקת יבמ עצמה.

כן סיפקה יבמ 12,000 מחשבים ניידים, 5,000 תחנות שולחניות ומאות שרתים והכל בתוך עשרה ימים. כדי לעמוד בביקוש הזה, פתחה יבמ מחסנים, והעבירה לניו יורק ציוד ממרכזי גיבוי אחרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by