בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'רי האליוול הופיעה בפני החיילים הבריטיים בעומאן 
 
 
חדשות נענע 


ביקשה מהחיילים לנהוג בה כג'נטלמנים, התיזה עליהם מים והבטיחה להם שהיא עדיין רווקה. מספר חיילים התייבשו בתגובה, או פשוט בגלל שההופעה התקיימה במדבר; ג'רי צפויה להופיע שנית בפני חיילים נוספים השבוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלפי החיילים הבריטיים השוהים בעומאן, קיבלו בהתלהבות את הספייס גירל לשעבר, ג`רי האליוול, שבאה להופיע בפניהם בסוף השבוע האחרון.

החיילים שטרם הצטרפו להתקפת בעלות הברית באפגניסטאן, מצפים בקוצר רוח להופעה נוספת של הזמרת, המלווה בלהקת רקדניות, מאוחר יותר השבוע בצפון עומאן.
 
המופע נפתח בהקרנה חיה של משחק הכדורגל בין אנגליה ליוון, והחיילים הריעו לדיוויד בקאהם שהשווה בדקה האחרונה. לאחר מכן הגיעה ג`רי למקום בהליקופטר.

היא אמרה לחיילים שהחליטה להופיע בפניהם כי שמעה שהחיילים הם ג`נטלמנים מושלמים וביקשה מהם להיות עדינים עמה. החיילים הנלהבים נדחפו בעוז אל הבמה עד כי צוותים רפואיים נזעקו לעזרתם. כמה מהחיילים הובהלו לבית החולים במהלך ההופעה, כשהם סובלים מהתייבשות.

ג`רי בצעה את כל להיטיה, כולל הביצוע המחודש ל"גשם של גברים" במהלכו התיזה מים על הקהל. באחד השירים הופיעה עם שמלת כלה אך הבטיחה לחיילים שהיא עדיין רווקה, הצהרה שהתקבלה בתשואות סוערות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by