בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש הכריז על משרה חדשה: הממונה על ביטחון הפנים 
 
 
חדשות נענע 

התפקיד החדש מיועד לתיאום בין זרועות ההגנה האמריקנית, למנוע פיגועים, ולגבש דרכי תגובה במקרה שהם נערכים. למשרה מונה טום רידג', חבר קונגרס ומושל לשעבר, וידיד של בוש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארה"ב, גורג` בוש, הכריז היום על משרה חדשה בממשל האמריקני: ממונה על ביטחון הפנים, המקביל בסמכותו לשר. תפקידו של הממונה יהיה לתאם את מערכות ההגנה האמריקניות במשימתן למנוע אירועי טרור על אדמת ארה"ב.

לתפקיד החדש מונה חבר הקונגרס לשעבר טום רידג` - לוחם מארינס מעוטר מוייטנאם, מושל פנסילבניה לשעבר, וידיד קרוב של בוש. "אני עצוב על ההכרח בקיום המשרה", אמר רידג`, "אך היא אכן הכרחית, ואתן את כל שביכולתי בכדי למלא אותה".
 
שתי מטרות עיקריות עומדות בפני רידג`: למנוע אירועי טרור מחד, ולגבש תוכניות תגובה למקרה של אירועי טרור מאידך. תחת סמכותו יעמדו מעתה למעלה מ- 40 סוכנויות ממשלתיות אמריקניות, הפועלות למיגור הטרור על אדמת ארה"ב - החל ב-CIA, בסוכנות למצבי חירום לאומיים, ובמשרדי המשפטים, הביטחון והאנרגיה האמריקנים, וכלה בשירות הטבע והדגה האמריקני.

יועץ התקשורת של בוש, ארי פליישר, הבהיר כי תפקידו של רידג` הוא לתאם, וכי "הסוכנויות השונות ימשיכו למלא את תפקידיהן החיוניים, הממוקדים יותר בביצוע משימות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by