בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש חשף את רשימת 22 הטרוריסטים המבוקשים ביותר  
 
 
חדשות נענע 

במצרים נעצרה חוליית מחבלים החשודה בתכנון ביצוע פיגועי ענק כדוגמת הפיגועים בארה"ב; שניים מחבריה התאמנו בבית הספר לטיסה יחד עם מוחמד עטה; באיטליה ובפולין נעצרו חשודים בקשר עם ארגון הטרור של בין לאדן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעוד בפולין ואיטליה נעצרו היום (רביעי) מספר אנשים החשודים במעורבות עם ארגונו של בן לאדן, ובמצרים פורסם כי שירות הבטחון המצרי עצר חוליה הקשורה גם היא לארגון `אל קעידה`, מפרסם היום ממשל בוש את הרשימה המעודכנת של הטרוריסטים המבוקשים ביותר בארה"ב.

 
במסיבת עיתונאים משותפת שערך עם התובע הראשי של ארה"ב ג`ון אשקרופט, ומזכיר המדינה קולין פאוול אמר הנשיא ג`ורג` וו. בוש כי 22 האנשים המופיעים ברשימה אמנם אינם אחראים לכל פעולות הטרור בעולם, אולם הם מייצגים את מי שעומדים בראש פרמידת הטרור.

"איננו רודפים רק אחרי היחידים" אמר בוש והוסיף "אנו רודפים אחרי רשתות הטרור והארגונים. אנו לא ניכנע ונמצא את האחראים העומדים בבסיסן של פעולות הזוועה בכל פינה חשוכה בה יסתתרו".

מזכיר המדינה פאוול הדגיש כי מדובר בתחילתו של מסע ארוך, עד שיובאו כל האחראים לדין: " הממשל האמריקני מציע 5 מליון דולר למי שיספק קצה חוט לתפיסתם של כל אחד מהטרוריסטים ברשימה" הבטיח פאוול.

בראש הרשימה מופיע הטרוריסט הסעודי אוסמא בן לאדן, ולאחריו שני `סגניו` (כפי שהם מכונים בפרסום) בארגון `אל קעידה`: אימאן אל זאווארי ומוחמד עאטף.

 

מעצרים באיטליה מצרים ופולין

במצרים, פרסם הבוקר עורך העיתון הממשלתי, "אל מוסאוור", כי שירות הביטחון המצרי עצר חולייה הקשורה לארגונו של בין לאדן, שחבריה חשודים בתכנון סדרת פעולות טרור נגד מוסדות אמריקנים ברחבי מצרים עוד לפני גל הפיגועים בארצות הברית.

על פי העיתון, שניים מהעצורים הם טייסים שהתאמנו בבית הספר לטיסה יחד עם מוחמד עטא, שחטף את אחד המטוסים שהתרסקו על בנייני התאומים בניו יורק ב-11 בספטמבר.

הקבוצה, על פי העיתון, קשורה לארגונו של בין לאדן, "אל קאעידה", וכוללת עשרות סוכנים רדומים עם מגוון רחב של עיסוקים, בוגרי אוניברסיטאות ומהמעמד הבינוני.

בצהריים עצרה משטרת פולין שלושה בני אדם, ממוצא צ`צ`ני, בחשד שניסו להבריח חומרי נפץ לגרמניה.

לדברי מקורות המקורבים לחקירה, השלושה נחקרו גם בחשד שאומנו במחנות אימונים של ארגון הטרור של אוסמה בן לאדן.

משטרת פולין חושדת כי המימון לפעולת ההברחה הגיע אף הוא מארגונו של בן לאדן.

גם באיטליה נעצרו הבוקר מספר מוסלמים החשודים בקיום קשר עם ארגונו של בן לאדן.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by