בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סטודנטים במכללה למנהל ילמדו מהבית 

סטודנטים במכללה למנהל ילמדו מהבית

 
 
TheNet

בית הספר למנהל עסקים במסלול האקדמי של המכללה למנהל בחר במערכת ללימוד מרחוק של אינטרוויז להעברת קורסים מקוונים; הקורסים יחסכו לסטודנטים לתואר שני יום שלם של נוכחות פיזית בקמפוס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית הספר למנהל עסקים של המסלול האקדמי של המכללה למנהל בחר במסגרת ניסוי של הפעלת מערכת למידה מרחוק במערכת של אינטרוויז הישראלית, המתמחה בלימוד והדרכה מרחוק על גבי רשת האינטרנט, להעברת קורסים מקוונים, חיים ומוקלטים, בתוכניות ללימודי תואר ראשון ושני.
 

פרוייקט הלימוד המקוון של אינטרוויז במסלול האקדמי של המכללה למנהל התחיל כפרוייקט ניסיוני בשנת הלימודים הקודמת בה הועברו שני קורסים במסלול הלימודים לתואר ראשון.

לאור הצלחת הפרוייקט, מרחיב המסלול האקדמי של המכללה למנהל את תחומי הניסוי גם לתואר השני, כאשר בסמסטר הראשון של שנת הלימודים תשס"ב יינתנו בשיטה זו שני קורסים: תקשורת נתונים המועבר על ידי ד"ר יוסי רענן וקורס לטכנולוגיית מידע המועבר על ידי ד"ר ארקדי שטיינבוך. בסמסטר השני של שנה"ל מתוכננים להינתן קורסים נוספים בשיטה זו.

הפלטפורמה שפיתחה אינטרוויז עושה שימוש ברשת האינטרנט על מנת להעביר ידע ולאפשר תקשורת בין אנשים לרבות שירותי חניכה מרחוק, פגישות ועידה מקוונות ואולמות הרצאה ווירטואליים.

המערכת ללימוד מרחוק משלבת לימודים אינטראקטיביים חיים וגם שיעורים בזמנו החופשי של הלומד על פי דרישה, שמאפשרים לסטודנטים, שהפסידו ימי לימודים, להשלים את החומר החסר ביעילות.

"בדומה לתחומים אחרים בתעשייה ובמשק אנחנו עדים לצמיחה משמעותית ב-Live eLearning במגזר החינוך והאקדמיה כאשר אוניברסיטאות, מכללות ובתי ספר רבים יוצרים סביבת לימוד עשירה ואינטראקטיבית", אמר מנכ"ל אינטרוויז ישראל, דן בנגר.

אינטרוויז הוקמה ב - 1994 על ידי הלל קוברינסקי וצבי פרנק. משרדיה ממוקמים בישראל, ארה"ב אירופה ויפן, והיא מעסיקה כ - 200 עובדים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by