בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גיגה: "ה'קרניבור' היא מערכת מיושנת" 

גיגה: "ה'קרניבור' היא מערכת מיושנת"

 
 
מערכת דה-נט

לדברי חברת המחקרים מדובר בתוכנה סינון המבוססת על פרוטוקול TCP שאינה נחשבת למתקדמת; ה-FBI עושה כיום שימוש במוצרים מתקדמים יותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"הרבה מיתולוגיה נקשרה סביב מערכת `קרניבור` (הטורף) הידועה לשמצה של ה-FBI, וסביב הטכנולוגיה עליה מבוססת המערכת, אולם האמת היא שמדובר ב`חדשות ישנות` למדי", כך אומר , סגן נשיא והאחראי על תחום אבטחת מידע בחברת המחקר והייעוץ הבינלאומית גיגה אינפורמיישן גרופ, סטיב האנט.
 


האנט מסביר, כי בסך הכל מדובר בתוכנת סינון המבוססת על פרוטוקול TCP, ולא מהמתקדמות שבהן. כיום עושה ה-FBI שימוש נרחב יותר במוצרי מדף פופולריים בתחום הסינון ומניעת חדירות, מאשר במערכת הקרניבור הוותיקה יותר.

בפועל, למרות האגדות שנכרכו סביב שמה, קרניבור אינה ראויה להיקף תשומת הלב שהיא מקבלת לאחרונה", האנט אומר כי ארגונים ועובדיהם אינם צריכים לחשוש מהליכי החקיקה שהובאו בפני הקונגרס, מאחר והם לא יעמדו בפני סיכון גדול יותר מכפי שהיו עד כה, של חקירה על-ידי רשויות ה-FBI.

"למעשה,הבעיה המרכזית של ה-FBI כיום אינה להשקיע בטכנולוגיה חדישה להאזנות, אלא להתאים את הסטנדרטים החוקיים למציאות הקיימת, לפיה צריך ה-FBI לקבל צו האזנה נפרד לכל מדינה ולכל מחוז בהם עלול הפושע להשתמש בטלפון הסלולרי שלו או באינטרנט", אומר האנט.

לדבריו ה-FBI מבקש לפשט את ההליכים הללו, כדי שיוכלו לעקוב אחר הטלפונים הקוויים, הסלולריים וקישורי האינטרנט של הפושעים והטרוריסטים בצורה קלה יותר, אך לכך לא אמורה להיות השפעה על האזרח הרגיל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by