בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט דוחה את הפעלת מודל הרישיונות החדש ליולי 

מיקרוסופט דוחה את הפעלת מודל הרישיונות החדש ליולי

 
 
חדשות נענע 

החברה מודה כי לחץ הלקוחות וחברות המחקר כנגד תוכנית הרשיונות החדשה סייע בדחייתה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מיקרוסופט הודיעה לפני יומיים על כוונתה לדחות את תאריך המעבר האחרון לתוכנית הרישוי החדשה של מוצריה - Microsoft Licensing 6.0, עד לתאריך 31 ביולי 2002, במקום התאריך הקודם, שנקבע לסוף חודש פברואר 2002.

בהודעה לעיתונות שפרסמה, מודה החברה, כי התוכנית החדשה, הידועה גם בשם Software Assurance, היא תוכנית שנויה במחלוקת ובעייתית מבחינת לוח הזמנים שלה. התוכנית אף הביאה לתגובות זועמות רבות מצד לקוחות החברה ומצד חברות המחקר בתחום ה-IT.
 
מיקרוסופט אף מצטטת בהודעה לעיתונות שהוציאה שתי אנליסטיות בכירות של חברת המחקר והייעוץ הבינלאומית `גיגה אינפורמיישן גרופ`, ג`ולי גיירה ולורה דידיו, האומרות כי "אנו ממליצות שמיקרוסופט תנצל את ההזדמנות על מנת לעזור באמת ללקוחותיה, על ידי כך שהיא תיתן להם מספיק זמן להבין את האפשרויות השונות הגלומות בתוכנית הרישוי מספר 6.0, ואת הזמן לתכנן אסטרטגיה הולמת לארגונים שלהם".

חברת המחקר `גיגה אינפורמיישן גרופ` היתה בין המובילות בביקורת שהוטחה כנגד תוכנית הרישוי החדשה של מיקרוסופט. האנליסט הבכיר רוב אנדרלה, אשר רואיין על-ידי כלי תקשורת רבים בארה"ב, אמר כי הדחייה בתאריך האחרון למעבר עשויה לשכך במעט את התסכולים הרבים שהוא שומע מלקוחות החברה, הטוענים כי מיקרוסופט לא השאירה להם מספיק זמן לתכנן את המעבר, הן מבחינה פיננסית והן מבחינות אחרות.

"הדחייה בהחלט עוזרת, אולם היא בהחלט צעד קטן מדי, יחסית למה שלקוחותיה של מיקרוסופט מצפים ממנה", אומר אנדרלה. מחקר שביצעה גיגה לאחרונה בשיתוף עם Sunbelt Software, ואשר הקיף 4,500 מקצועני טכנולוגיה, גילה כי מרבית הנשאלים (80 אחוז) הביעו דיעה שלילית לגבי תוכנית הרישוי החדשה של מיקרוסופט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by