בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ריל תשכיר משחקים מקוונים 

חברת ריל תשכיר משחקים מקוונים

 
 
אורי דרורי

חברת ריל נטוורקס השיקה היום את הגרסה הסופית של מערכת המשחקים RealArcade, שכוללת גם מערכת לשכירת משחקי מחשב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ריל נטוורקס השיקה אתמול (רביעי) את מערכת RealArcade, שמשתמשת בטכנולוגיית הזרמת משחקים, ומאפשרת השכרת משחקים מקוונים ברשת. מערכת השכרת המשחקים לא נבדקה במסגרת גרסת הבטא של RealArcade, שהושקה במאי.
 


מערכת השכרת המשחקים הושקה בשלב הראשון עם 11 משחקים, בינהם גם דאוס אקס ואנריל, והחברה מתכננת להשיק עוד שלושה או ארבעה משחקים נוספים בחודש.

המערכת החדשה לא תדרוש הורדה של משחקים מלאים. כדי להשתמש במערכת יש צורך ברכיב תוכנה קטן יחסית, שיזרים את המשחק למחשב המשתמש תוך כדי משחק.

תוכנת RealArcade חופשית מתשלום, אבל שכירת גישה למשחק לשבעה ימים תעלה 4.99 דולר או 14.99 דולר לשכירת גישה לכל המשחקים למשך חודש. לדברי מנהל המוצר של RealArcade, פול ת`לן, בחודש הראשון יקבלו המשתמשים הנחה של 9.99 דולר.

מערכת השכרת המשחקים מושקת בשלב הראשון עם 11 משחקים, בינהם גם דאוס אקס ואנריל, והחברה מתכננת להשיק עוד שלושה או ארבעה משחקים נוספים בחודש.

במערכת RealArcade שותפים כיום כחמישה מפיצי משחקים ועוד כ-45 מפתחים חופשיים. מפתחים אלו יקבלו אחוז מסוים מהרווחים מהשכרת המשחקים.

בשלב הבטא של RealArcade, שארך חמישה חודשים, הורדו 2 מליון עותקים של התוכנה. עד סוף השנה החברה מצפה למאגר משתמשים של 5 מליון.

הביקוש לתוכנה הורגש כבר אמש. קצבי ההורדה מאתר RealArcade ירדו פלאים, ומשתמשים רבים זכו לקבל הודעות שגיאה משרתי החברה, שאינם עומדים בעומס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by