בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דיגיטל אפליינס תובעת מאקסאנט 10 מיליון שקל 

דיגיטל אפליינס תובעת מאקסאנט 10 מיליון שקל

 
 
אסף ברגרפרוינד

כתב התביעה הוגש בתגובה לתביעה זהה שהגישה אקסאנט נגדה; בכתב התביעה נטען כי אקסאנט עושה שימוש ציני בהליכי משפט, מתוך כוונה לגרום לדיגטל אפליינס נזקים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת דיגיטל אפליינס מערכות אחסון (לשעבר אינסוף תוכנה) הגישה אתמול (רביעי) לבית המשפט המחוזי בתל אביב כתב הגנה בתגובה לתביעה בסך 10 מיליון שקל שהגישה נגדה לפני כחודש חברת אקסאנט. בנוסף לכתב ההגנה הגישה החברה גם תביעה שכנגד, בסך 10 מיליון שקל.
 


דיגיטל אפליינס נמצאת בשליטתו העקיפה של יו"ר ומנכ"ל חברת התוכנה האמריקאית אורקל, לארי אליסון.

תביעתה של דיגיטל אפליינס היא שלב נוסף בסכסוך המשפטי המתמשך בין שתי החברות הישראליות העוסקות בתחום אחסון המידע. לפני כחמישה חודשים הגישה דיגיטל אפליינס תביעה נגד אקסאנט בטענה כי זו העתיקה ממנה טכנולוגיה שפיתחו עובדיה. מדובר בעובדים שפרשו מדיגיטל אפליינס ועברו לאקסאנט.

בתגובה לאותה תביעה הגישה אקסאנט תביעה נגד דיגיטל אפליינס, ובה טענה כי תביעתה של זו חסרת כל בסיס ועצם הגשתה היא שימוש ציני בהליכי משפט כמכשיר לתחרות בלתי הוגנת בין חברות מתחרות.

באותה תביעה תבעה אקסאנט מדיגיטל אפליינס 10 מיליון שקל בטענה כי עצם הגשת התביעה של זו גרמה לה נזקים בהיקף של 13.5 מיליון דולר. זאת מכיוון שלפני הגשת התביעה עמדה על סף גיוס הון בהיקף גדול, ולטענתה, הגשת התביעה הביאה לירידה משמעותית בהערכת שוויה וגרמה לה נזק כספי.

כתב ההגנה של דיגיטל אפליינס, שהוגש בתגובה לתביעתה של אקסאנט, הוגש באמצעות עוה"ד אופיר בלום ורוני ברקמן.

בכתב ההגנה טוענת דיגיטל אפליינס כי דווקא תביעתה של אקסאנט היא תביעת סרק, ונועדה לגרום לכך שתמשוך את תביעתה המקורית והמוצדקת נגד אקסאנט.

את התביעה שכנגד שהגישה, שבה היא תובעת 10 מיליון שקל, הסבירה דיגיטל אפליינס בכך שאקסאנט היא זו העושה שימוש ציני בהליכי משפט, מתוך כוונה לגרום לה נזקים שאותם העריכה ב-15 מיליון דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by