בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חודש למתקפת הטרור על ארצות הברית 
 
 
חדשות נענע 

טקסי זכרון לחללי האסון נערכו בצהריים בניו יורק ובפנטגון; מנהטן: 4815 בני אדם עדיין נעדרים 422, הוכרזו כמתים; בעוד המתקפה על אפגניסטאן מתחדשת ומאמצי החקירה נמשכים, חשד כי הטרוריסטים משיבים בלוחמה ביולוגית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במלאת חודש למתקפת הטרור על מרכז הסחר העולמי והפנטגון, נערכו היום (חמישי) טקסי התייחדות עם קורבנות המתקפה בניו-יורק ובפנטגון.

הנשיא בוש אמר בטקס בפנטגון כי המאבק יימשך ללא הגבלת זמן. "טרוריסטים יבודדו וידחקו לפינה עד שלא יהיה להם מקום להסתתר בו ואז נמצא אותם", דברי בוש.
 
לטקס בפנטגון הוזמנו כ- 20 אלף איש, בהם קרובי משפחתם של 189 הנספים במקום, מתוכם 125 עובדי הפנטגון ו-64 נוסעי המטוס שהתנגש בבניין.

ראש עיריית ניו-יורק, רודולף ג`וליאני, אמר בטקס במנהטן כי "בשם כל הגיבורים שנספו באסון, נדאג לבנות מחדש את ניו יורק ולא ניתן לטרוריסטים לשבור את רוחנו".

בשטח מרכז הסחר העולמי נמשיכים מאמצי פינוי ההריסות. 4815 בני אדם עדיין נעדרים ו- 422 נוספים כבר הוכרזו כמתים.

כוחות אמריקניים ובריטים חידשו בצהריים את המתקפה על אפגניסטאן, המדינה שמשטרה המוסלמי הקיצוני מסתיר את הטרוריסט הבינלאומי, אוסאמה בין-לאדן, האחראי למתקפת הטרור.

ראש ממשלת בריטניה, טוני בלייר, מבקר כעת בארצות ערב על מנת לגבש תמיכה בקואליציה המערבית שתוקפת באפגניסטאן, אולם מדינות ערב מהססות לקשר עצמן למתקפה בכל צורה שהיא.

לצד זה, נמשכים מאמצי החקירה בארה"ב ובזירות נוספות בעולם. נשיא ארה"ב, ג`ורג` ו. בוש, פרסם היום את רשימת 22 הטרוריסטים המבוקשים ביותר בעולם והעומדים בראש פירמידת הטרור העולמי. בתוך כך, חוליות טרור הקשורות לבין-לאדן, נעצרו במצרים, איטליה ובפולין.

אולם נראה כי הטרוריסטים תוקפים חזרה באמצעי לוחמה ביולוגית. מקרה שלישי של מחלה כתוצאה מחיידק האנטרקס הקטלני, דווח השבוע בארה"ב ומעטפות החשודות כי תכולתן חיידקי אנטרקס, נבדקות היום בגרמניה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by