בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט תודיע על שותפות עם ספקיות שירותי VoIP 

מיקרוסופט תודיע על שותפות עם ספקיות שירותי VoIP

 
 
TheNet


החברה צפויה להודיע היום על מספר שינויים בתוכנת המסרים המיידיים שלה; השינויים יכללו אפשרות לבצע שיחות ממחשב לטלפון; התקשורת תסופק על ידי חברות צד שלישי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מיקרוסופט צפויה להודיע היום (חמישי) על מספר שינויים בתוכנת המסרים המיידיים שלה, מסנג`ר, שתשולב במערכת ההפעלה, חלונות XP. בין השאר ניתן יהיה לבצע שיחות קוליות מהמחשב לטלפון בעזרת תוכנת המסרים.
 
על פי התכנון, תודיע ספקיות שירותי הטלפון בטכנולוגיית VoIP, Dialpad, תציע במשותף עם מיקרוסופט, את השירות החדש. המוצר של החברה הוא יישום עם ממשק דמוי לוח חיוג של טלפון.

"משתמשים יוכלו להשתמש ב-VoIP על גבי חלונות XP והמסנג`ר של מיקרוסופט", אמרה מנהלת בכיר ב-Dialpad, מרטינה אהלרס.

Dialpad תציע 3 חבילות תמחור לשירות החדש, והמחירים ינועו בין 10 ל-50 דולר.

השירות של Dialpad הוא אחד משירותי צד שלישי, מהם יוכל לבחור המשתמש בפעם הראשונה, שינסה לבצע שיחה מהמסנג`ר לטלפון. רשימת ספקי שירות הטלפון האחרות עדיין אינה זמינה.

טכנולוגיית ה-VoIP קיימת זמן רב ומיקרוסופט אף שילבה אותה בתוכנת NetMeeting, שמאפשרת שיחות ועידה עם קול ווידאו. שילוב הטכנולוגייה במסנג`ר של חלונות XP מעיד על הפופולריות העולה שלה, כך אמר אנליסט ראשי בגרטנר, דיוויד פראלי.

"לדעתי, המסנג`ר של חלונות הוא צעד חשוב בכוון קליינט מולטימדיה, שזמין תמיד", אמר פראלי.

ככל שהשקת חלונות XP מתקרבת, מיקרוסופט החלה להודיע על התקשרויות עם חברות צד שלישי, שיספקו את השירותים החדשים, שהוטמעו במערכת ההפעלה חלונות XP. ההכרזה על שירותי הטלפון על גבי האינטרנט, והשותפות עם Dialpad מצטרפת למגמה זו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by