בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב תקפיא נכסים וחשבונות של טרוריסטים 

ארה"ב תקפיא נכסים וחשבונות של טרוריסטים

 
 
חדשות נענע 

משרד האוצר הודיע על הקפאת נכסיהם של 39 בני אדם וקבוצות החשודים במימון טרוריסטים; הCIA חשף כי רשת חנויות לממכר דבש ממנו את ארגונו של בן לאדן וארגון הג'יהאד האיסלמי המצרי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במסיבת עיתונאים שערך בצהרים (שישי) משרד האוצר האמריקני הכריז ממשל בוש על הרחבת המתקפה הכלכלית כנגד ארגוני הטרור ופעיליהם. הממשל האמריקני הודיע על הקפאתם נכסיהם של 39 בני אדם וקבוצות טרור נוספות, ובהם נכסים המשויכים לטרוריסטים המופיעים ברשימת המבוקשים ביותר של הFBI.

שר האוצר האמריקני, פול אוניל, אמר בצהרים כי "ארה"ב נחושה בדעתה למנוע מטרוריסטים את מקורות המימון שאיפשרו את ביצועם של פיגועים ופעולות טרור" כדבריו.

שר האוצר אמר כי הרשימה החדשה כוללת עסקים וארגוני צדקה שהעבירו כספים לארגון אל קאעידה. לדבריו, לרשימה יתווספו שמות נוספים כאשר יאותרו ארגונים נוספים הממנים את פעילי הטרור.

פרסום רשימת הנכסים שיוקפאו באה בעקבות צו קודם שהוצא ע"י הנשיא בוש ב-24 בספטמבר ואישר את הקפאת נכסיהם 27 בני אדם וארגונים החשודים במימון או ביצוע ותכנון פעולות טרור.

 

ה:CIA רשת חנויות למכירת דבש מימנה את בן לאדן

ארגון הCIA בארה"ב טוען כי המקור העיקרי למימון פעילותו של ארגון הטרור של אוסמה בן לאדן, היא רשת חנויות למכירת דבר מתוצרת תימן. כך פרסם היום העיתון הבריטי דיילי טלגרף.

רשת חנויות הדבש, שפועלת בעיקר במזרח התיכון, משמשת גם להעברת כסף מזומן, סמים ונשק לתומכיו של בין-לאדן בארגון אל קאעידה.

לטענת הCIA גם אירגון הג`יהאד האיסלאמי המצרי השתמש בעבר ברשת הדבש למימון פעילותו ולהעברת אמצעי לחימה וכסף.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by