בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האם בנץ מרחוב סומסום הוא פעיל של בן לאדן? 
 
 
חדשות נענע 

דמותה של הבובה הצהובה מופיעה על כרזה שנשא מפגין בבנגלדש; מפיקי הסדרה 'רחוב סומסום' גינו את יוצרי הכרזה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תמונה רגילה שצולמה בהפגנה בבנגלדש הובילה לשערוריה קטנת ממדים. בתמונה נראה אחד המפגינים כשהוא נושא כרזה ובה תמונות של אוסמה בן לאדן, וגם- הבובה הצהובה `בנץ` כוכב התכנית `רחוב סומסום`.
 
סוכנויות הידיעות איי.פי. ורויטרס אישרו שאכן דמותה של הבובה `בנץ` מופיעה ברקע של אותו פוסטר של בן לאדן, שהוחזק ע"י מפגין בבנגלדש במהלך ההפגנות נגד תקיפת ארה"ב באפגניסטאן.


דוברת רויטרס, פליסיה קוסבי, אמרה כי ההתמונה צולמה בהפגנה שנערכה בעיר דצ`ה בבנגלדש, כנגד התקפות האמריקניות באפגניסטאן: "המדיניות שלנו אוסרת עלינו לשנות כל פרט בתמונה מה שרואים בתמונה צולם כך".

"הצלם שצילם את התמונה איננו אמריקני והוא לא מכיר את רחוב סומסום" אמרה קוסבי והוסיפה "הוא פנה למערכת רויטרס בארה"ב ושאל מי היצור הצהוב שמופיע בתמונה".

המפגין ככל הנראה מצא את תמונתו של בנץ באתר אינטרנט ברשת הנושא את השם "בנץ הוא רשע". באתר מופיעות תמונות של בנץ שהולבשו על תמונות מפורסמות אחרות בהן מופיעים היטלר, הKKK ועוד.

יוזם האתר, דינו איגנסיו, אמר כי הוא היה המום כשראה את התמונה : "לא עדכנתי את האתר "בנץ הוא רשע" מאז 1988." אמר איגנסיו והוסיף: "אני מניח שמישהו בבנגלדש מצא את האתר וחשב שהדמות של בנץ משעשעת והוסיף אותה לפוסטר".

איגנסיו אמר כי לדעתו לא מדובר במתיחה: " זו דוגמא מדהימה של מקרה בו המציאות מחקה את האומנות" כדבריו.

מפיקי התכנית "רחוב סומסום" נדהמו לגלות את התמונה. בהודעה רשמית שפרסמו נאמר כי התכנית תמיד יצגה ערכים של כבוד הדדי והבנה, "אנחנו זועמים על כך שנעשה שימוש בדמויות מן התוכנית בצורה כל כך חסרת טעם" נאמר בהודעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by