בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הוירוס SirCam יתקוף ביום שלישי 

הוירוס SirCam יתקוף ביום שלישי

 
 
חדשות נענע 

בחודשיים האחרונים הופץ וירוס התולעת בין 2 וחצי מיליון מחשבים; ב- 16 באוקטובר הוא יופעל ברבבות מהמחשבים המאכלסים אותו, שיבחרו באופן אקראי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כדאי לכם לגבות את החומר על הדיסק הקשיח שלכם בהקדם, כי ביום שלישי 16 באוקטובר וירוס התולעת SirCam יופעל, וימחק קבצים ותיקיות מרבבות מחשבים ברחבי העולם.
 
SirCam שוכן במחשביהם של כל אלו שלחצו על הקישור בהודעה שנשלחה בחודשים האחרונים לתיבות דואר אלקטרוני ברשת, וכללה את המשפט "אני שולח/ת לך את הקובץ הזה על מנת לקבל את עצתך".

ניתוח שורת הקוד של הוירוס גילה כי ביום שלישי הוא יפעל במחשבים בהם הוא שוכן, שמערכת ההפעלה שלהם היא מגרסת Windows 95, Windows 98, Windows Me, Windows 2000 או Windows NT, ושהתאריך שלהם מסודר בתבנית של יום/חודש/שנה (Day/Month/Year). המחשבים בהם התאריך בנוי בתבנית של חודש/יום/שנה לא נמצאים בסכנה.

ברגע הפעלתו, ב- 16 באוקטובר, יגריל SirCam מספר, שעשוי לתאום, בסיכוי של 1 מ- ,20 את שורת הקוד שלו. "הזוכים המאושרים" ימצאו את עצמם עם דיסק קשיח ריק לחלוטין, שכן הוירוס ימחק את כל תוכנו.

לפי נתונים המצויים בידי חברות אבטחה שונות, קרוב ל- 2 וחצי מיליון מחשבים נדבקו בוירוס SirCam מאז החלה הפצתו, באמצע יולי, ועד תחילת אוקטובר.
 

מה עושים?

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by