בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון יודיע מחר על הקלות לפלסטינים 
 
 
חדשות  נענע

באזורים בהם יישמר השקט; לראשונה זה זמן רב תותר כניסת פועלים ליו"ש; אחת הסיבות: להקל על ארה"ב לגבש את הקואליציה נגד הטרור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, יודיע מחר (ראשון) בישיבת הממשלה כי בכוונת ישראל לעשות בימים הקרובים הקלות לפלסטינים באזורים שבהם השקט נשמר. במתן ההקלות תומכים שר החוץ פרס ושר הביטחון בנימין בן אליעזר.

בין השאר, תאושר ככל הניראה כניסתם של פועלים פלסטינים לעבודה בכל אזורי יהודה ושומרון לראשונה מזה תקופה ארוכה. עוד תיתכן הסרת חלק מהכתרים על ערים פלסטיניות, והוצאת כוחות צה``ל משכונת אבו-סנינה בחברון.

 

ההקלות - מחווה לארה"ב

גורמים מדיניים אישרו כי מתן ההקלות נעשה כדי לאפשר לארה"ב לבסס את הקואליציה נגד הטרור; אך עם זאת הוסיפו כי שרון ידגיש גם כי אם יופר השקט יבוטלו ההקלות לאלתר, וכי פעולות הסיכול נמשכות על פי החלטות הקבינט.

גורמים בכירים במערכת הביטחון הביעו מורת רוח מהמלך, וטענו כי המאמץ הפלסטיני להילחם בטרור הוא מאמץ הסברתי בלבד, ללא קבלות בשטח.

ראש הממשלה, אריאל שרון, אמר השבוע בשיחות מדיניות כי לא יאפשר לשר החוץ, שמעון פרס, להיפגש שוב עם ראש הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת.
 

הפלסטינים: הקלת הסגר - במרכז הפגישה הבטחונית

יו"ר המועצה המחוקקת הפלסטינית, אבו-עלא אמר היום כי בפגישה עימו ועם סאיב עריקאת אמש הבטיח שר החוץ, שמעון פרס, כי בתוך יומיים תתחיל ישראל במתן הקלות לפלסטינים.

מפקד מנגנון הביטחון המסכל הפלסטיני בגדה, ג`יבריל רג`וב, אומר כי ההקלות על הפלסטינים והסרת הסגר יעמדו במרכז פגישת התיאום הביטחונית שתיערך מחר בין הפלסטינים והישראלים.

שר הביטחון בן אליעזר אמר אתמול כי בעוד מספר ימים תעשה הערכת מצב מחודשת כדי לבדוק אם אפשר לתת הקלות לפלסטינים. הוא ציין כי ינתנו הקלות רק באזורים שקטים או לאחר שהפלסטינים יערבו להמשך השקט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by