בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לקבל דואר מהמשרד לטלפון הנייד 

לקבל דואר מהמשרד לטלפון הנייד

 
 
TheNet


שירות הדואר הנייד של חברת iAnywhere Solutions מאפשר גישה מהתקנים ניידים לשרת הדואר האלקטרוני הארגוני ולשירותים ארגוניים נוספים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת iAnywhere Solutions המיוצגת בישראל עי ידי נס טכנולוגיות, הכריזה לאחרונה על שירות הדואר הנייד,Mobile Mail, המאפשר גישה מהתקנים ניידים לדואר האלקטרוני הארגוני, ליומני פגישות ואירועים ולמידע נוסף במערכות Lotus Notes ו- Microsoft Exchange.
 
הדואר הנייד של iAnywhere מאפשר למנהלים הנמצאים מחוץ למשרד ולעובדים ניידים לגשת ולהגיב בקלות לדואר האלקטרוני שלהם ולמידע נוסף ממיגוון רחב של התקנים אלחוטיים, הפועלים תחת מיגוון של מערכות הפעלה ובהן Palm, Windows CE, Pocket PC ו- EPOC .

התקשורת עם השרת הארגוני הינה מאובטחת ופשוטה. הסינכרון מאפשר גישה מידית למידע עדכני במערכות הדואר האלקטרוני הארגוניות. הדואר הנייד מאפשר לקרוא דואר אלקטרוני גם כשהמכשיר אינו מחובר לרשת, דבר המבטיח גישה תמידית למידע חיוני.

המשתמש יכול, באמצעות פילטר מיוחד, לקבוע אילו נתונים יעברו בעת הסינכרון, בכל פעם. כלי ניהול מאפשרים לנהל בקלות את המערכת בכל מספר של משתמשים. אבטחת המידע מתבצעת באמצעות הצפנה של 128-bit ואימות המשתמש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by