בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חוסל שולחו של המתאבד מהדולפינריום 
 
 
חדשות נענע 

עבד אל-רחמן חמאד נורה בראשו כשעמד על גג ביתו; ישב שבע פעמים בכלא הישראלי; החמאס מאיים בנקמה; שרון: זה לא החיסול הראשון, ולא האחרון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פעולת החיסול הראשונה מאז פגישת פרס-ערפאת אירעה הבוקר (ראשון), כשצלפי צה"ל ירו למוות במבוקש עבד אל-רחמן חמאד, בקלקיליה.

חמאד, פעיל בכיר בזרוע הצבאית של חמאס בן , 35 ניצב על גג ביתו לצורך תצפית כשפגעו הקליעים בראשו והרגוהו במקום.

ישראל אמנם לא נטלה אחריות על החיסול, אולם ראש הממשלה אמר הערב כי בכנס של הרשויות המקומיות, כי "הצלחנו בפעולה. זה לא החיסול הראשון וגם לא האחרון", אמר שרון.
 
מקורות צבאיים ומדיניים אישרו את דבר החיסול ולשכת ראש הממשלה אף מסרה, כי מדובר במבוקש שהיה אחראי לשליחתם של המתאבדים לפיגוע הקשה בדולפינריום ולפיגוע ההתאבדות בנווה ימין, וכן היה אחראי לפיגועים נוספים בשטחים.

חמאד, שהיה בין מאתיים מגורשי החמאס לדרום לבנון ב- ,1994 ישב שבע פעמים בכלא הישראלי. לאחרונה נעצר על ידי הרשות הפלסטינית. הוא שוחרר ב- 5 באוגוסט, והחל, לטענת גורמים בצמרת הצבא, לתכנן פיגוע התאבדות נוסף אשר אמור היה לצאת לפועל בימים אלה.
 

ההמונים דרשו בהלוויה - נקמה, נקמה

אלפי בני אדם, עפ"י ההערכו כ-8000 איש, השתתפו בצהריים בהלוויתו של אל רחמן. ההמונים ליוו את המסע בקריאות וצעקות לנקמה בישראל, ואף יריות נורו באוויר.

בתגובה לחיסול אמר היום אחד מראשי החמאס בשטחים, חסן יוסף, לאתר החדשות Ynet כי "הזרועות הצבאיות של הפלגים הפלסטיניים ידעו להשיב".

"יש בישראל אגף קיצוני שמעוניין לנצל את ארועי אפגנסיטאן ולהמשיך לטבוח בפלסטינים", אמר יוסף, שטען כי "בראש האגף הזה עומדים ראש הממשלה שרון ושר הביטחון בן אליעזר, שאינם מעוניינים בשמירת הפסקת האש ובחידוש ההידברות המדינית".

יוסף אמר עוד כי "הטבח החדש הזה הוא קריאה לארגונים הפלסטינים לשוב למדיניות התגובות. אני קורא לפלסטינים לא להשתתף בפגישה הביטחונית הערב. הדבר מנוגד לרצונו של הרוב המוחלט בציבור הפלסטיני".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by