בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
2 פצועים מידוי אבנים בגילה 

2 פצועים מידוי אבנים בגילה

 
 
חדשות נענע 

נמנע פיגוע התאבדות במחסום צה"ל; למעלה מ-30 רימונים נורו אתמול על מוצב ברצועה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שני בני אדם נפצעו אמש (שני) קל מאבן שהושלכה לעבר אוטובוס אגד ברחוב דב יוסף בעליה לשכונת גילה. השניים פונו לבה"ח הדסה עין כרם לאחר שנפצעו מרסיסי שמשות שנופצו.

פלסטינים יידו הערב ארבעה רימוני רסס אל מוצב צה"ל ליד גני טל ברצועת עזה, ושלושה רימונים לעבר מוצב צה"ל באזור רפיח. פצצת מרגמה נורתה מוקדם יותר לאזור גוש קטיף. בשלושת המקרים לא היו נפגעים.

מוקדם יותר הערב ירו פלסטינים אל שני כלי רכב ישראלים שנעו בכביש עוקף חלחול. יריות נורו בצהרים גם כלפי רכב שנע על כביש סמוך לישוב פדואל. איש לא נפגע ולא נגרם נזק.

אזרח ישראלי נפצע קל אתמול אחר הצהרים מאבנים שיידו לעברו פלסטינים סמוך לקבר שמעון הצדיק במזרח ירושלים. האיש טופל במקום.
 

נמנע פיגוע התאבדות במחסום צה"ל


בצהרים אתמול נתפס פעיל של הג`יהאד האיסלאמי אשר ניסה להגיע לעזה. לאחר חיפוש נמצא כי ברשותו של האיש מטען חבלה וטלפון סלולרי. ככל הנראה התכוון לפגוע בחיילי המוצב הסמוך למחסום.

רימון יד הושלך לעבר כוח צה"ל בגבול ישראל מצרים ולעבר כוח אחר שהיה באותו איזור הופעל מטען חבלה שגרם נזק לכלי הרכב. בשני האירועים לא נפגע איש.

מוקדם יותר נפתחה אש פלסטינית לעבר שני כלי רכב ישראלים, דרומית לכפר ג`אלמה שבשומרון. איש מנוסעי המכוניות לא נפגע, ולא נגרם כל נזק.
 

שלשום: יותר מ-30 רימונים על מוצב ברצועה


שלשום נורו שני רימונים נגד טנקים לעבר עמדת צה"ל, סמוך להתנחלות גדיד שבגוש קטיף, וכ-30 רימוני רסס נזרקו לעבר מוצב "טרמית", סמוך לרפיח. גם באירוע זה לא היו נפגעים או נזק; חיילי המוצבים ירו לעבר משליכי הרימונים.

ובגדה מטען חבלה התפוצץ סמוך לכלי רכב צבאי דרומית לשכם. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

יצוין כי בגזרת חברון נשמר השקט, בעת שכוחות צה"ל נסוגו שלשום משכונות חראת א-שייח` ואבו-סנינא, וכוחות פלסטינים תפסו את עמדותיהם.

 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by