בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מונה מתווך במשפט מיקרוסופט 

מונה מתווך במשפט מיקרוסופט

 
 
TheNet


פרופסור אריק גרין הוסכם על הצדדים וייכנס לתפקידו בימים הקרובים; המטרה: להצליח להביא את הצדדים לידי פשרה עד ה-2 לנובמבר; אם יכשל גרין, תחל השופטת בהליכי הצגת טיעונים לעונש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר יממה של התלבטות, החליטה אתמול, השופטת במשפט מיקרוסופט, קולין קולר-קוטלי, למנות מתווך מטעם מבית המשפט, שינסה להביא את הצדדים במשפט מיקרוסופט לידי פשרה עד ה-2 בנובמבר.
 
המתווך, פרופסור אריק גרין מאוניברסיטת בוסטון, הוסכם על הצדדים וייכנס לתפקידו בימים הקרובים.

ככל הנראה זו ההזדמנות האחרונה שתינתן לצדדים להגיע לפשרה. אם ייכשל גרין במשימה שהוטלה עליו, תחל השופטת בהליכי הצגת טיעונים לעונש, שבסופם תהיה זו היא שתטיל את העונשים וההגבלות על מיקרוסופט. זאת, לאחר שהעונשים שהטיל השופט ג`קסון ביוני 2000, בהם פירוק החברה לשתי חברות נפרדות ומתחרות, בוטלו על ידי בית המשפט לערעורים ביוני 2001.

ביום שישי קיימו חברת מיקרוסופט ומשרד המשפטים שיחת ועידה מיוחדת עם לקולר-קוטלי, בה הודיעו כי מאמצי הפשרה הגיעו למבוי סתום.

הצדדים המליצו לשופטת למנות את פרופסור גרין, המתמחה בענף משפטי ייחודי, העוסק בהבאת צדדים לידי פשרה מחוץ לכותלי בית המשפט (Dispute Resolution) כמתווך. השופטת החליטה לקבל את ההמלצה והוציאה צו מיוחד למינויו אתמול (שבת) בצהריים (שעון ארה"ב).

פרשנים משפטיים טוענים כי מינויו של גרין, שאינו מתמחה בחוקי ההגבלים העסקיים אלא דווקא בפישור בין צדדים, הינו צעד נבון בשלב זה של המשפט בו כל העוסקים בתיק מכירים את חוקי ההגבלים העסקיים על כל משמעותיהם.

גרין הוא המתווך השני, שמנסה את מזלו בתיווך בין הצדדים. זאת, לאחר שהשופט ריצ`ארד פוזנר, שמונה על ידי השופט ג`קסון עוד בתחילת 2000, נאלץ להודיע באפריל 2000, כי מאמצי הפישור בהם עסק עלו על שרטון בעקבות חוסר רצונן של המדינות התובעות את מיקרוסופט להתפשר על עונש פירוק החברה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by