בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אמדוקס צפויה להודיע היום על פיטורי מאות עובדים 

אמדוקס צפויה להודיע היום על פיטורי מאות עובדים

 
 
TheNet

לפני כחצי שנה פיטרה החברה 300 מעובדיה וקיצצה גם בהוצאות השוטפות לעובדים; בסבב הנוכחי יפוטרו, על פי ההערכות בין 500 ל-1000 עובדים; באמדוקס מכחישים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת אמדוקס צפויה להכריז היום על פיטוריהם של מאות מעובדיה. "ידיעות" מדווח, כי על פי הערכות, צפויה החברה לפטר בין 500 ל- 1,000 מעובדיה.
 
בחודש מארס השנה הודיעה אמדוקס על פיטורים של כ-300 מעובדי החברה ומקבלני המשנה שלה. המהלך הקודם כלל גם קיצוץ בהוצאות השוטפות לעובדים, כגון ביטול מנוי לעיתונים, שירותי קייטרינג, נסיעות לחו"ל והטבות נוספות.

אמדוקס מעסיקה כיום כ-7,000 עובדים בארץ ובעולם. תחום פעילותה העיקרי של החברה הינו בפיתוח "פתרונות בילינג" (חיוב) ופתרונות ניהול לקוחות עבור חברות תקשורת. לקוחותיה העיקריים הינם חברות "דפי זהב" וחברות טלפון ברחבי העולם.

לפני כחודשיים, קיבלו חלק ממנהלי הפרוייקטים בחברה מכתבים המבקשים מהם לבחור כעשרה אחוזים מהעובדים שלהם, אותם ניתן יהיה בשלב זה או אחר לפטר.

למרות ההאטה בכלכלה העולמית, ובפרט בתחום התקשורת, הצליחה "אמדוקס" עד כה לשמור על מגמה של צמיחה בתוצאותיה העסקיות.

לפני מספר שבועות השלימה החברה את רכישתה של חברת "קלריפיי" האמריקנית, העוסקת בפתרונות לניהול לקוחות, תמורת כ-200 מיליון דולר במזומן. ב"קלריפיי" מועסקים כ-600 עובדים, הצפויים להצטרף לשורותיה של אמדוקס.

בהודעה שפרסמה הבוקר, טענה החברה בתגובה, כי הידיעות בדבר הפיטורים הצפויים אינן נכונות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by