בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מובארק: לשרון אין חזון פוליטי - מכיר רק הרג 
 
 
חדשות  נענע

ראש ממשלת מצרים אמר לעיתונאי מצרי כי כל תקווה להסכם בין ישראל לפלסטינים נמוגה בשל התנהגות שרון; מובארק: הדיקטטורה האמיתית היא בישראל; בראיון לערוץ הראשון: 'אחזיר את שגריר מצרים לישראל אם יחודש המו"מ'

 
 
 
 
 
 
 
 
 

נשיא מצרים, חוסני מובראק, אמר היום (ראשון) לעיתונאי מצרי כי ראש הממשלה אריאל שרון, הוא חסר מעוף פוליטי, בכל מה שקשור להשגת שלום עם הפלסטינים, בניגוד לראש הממשלה המנוח יצחק רבין.
 

"יש שוני רב בין השניים", אמר מובראק והוסיף: "לרבין היה חזון פוליטי, אבל שרון יודע רק הרג, מלחמה וטבח".

"כשרבין סגר את המעברים משטחי הרשות לישראל הוא נתן לערפאת מענק של 15 מיליון אירו, כדי לפצות על האבטלה שתיגרם", אמר מובארק במפגש עם איגוד העיתונאים הערבים, והשווה את מעשי רבין לפעולות ישראל בשנה האחרונה.

בהתייחסו להסכם השלום עם הפלסטינאים אמר מובארק כי כל תקווה להסכם נמוגה בגלל ששרון מציב את סוגיית הביטחון לישראל מעל לזו של השגת שלום עם הפלסטינים".
 

מובארק: הדיקטטורה האמיתית היא בישראל


בתגובה למאמר שהתפרסם בעיתון "וושינגטון פוסט", בו נמתחה ביקורות על המשטר הפוליטי במצרים, אמר מובארק כי הדיקטטורה האמיתית היא למעשה בישראל ולא במצרים.

"אמרתי שאסור לנו להתיר לשרון לרצוח ולהרוס. מהסיבה הזו ביקרו אותי בעיתונות המערבית והאשימו אותי בכך שאני דיקטטור", אמר מובארק והדגיש: "הדיקטטורה האמיתית היא בישראל בה החלטות משפטיות אינן מתבצעות, וזכויות אדם אינן קיימות".
 
 

'אחזיר את שגריר מצרים לישראל אם יחודש המו"מ'


בראיון לערוץ הראשון אמר מובארק כי אם יחודשו שיחות השלום עם הפלסטינים הוא יחזיר את שגריר מצרים לישראל. לדבריו, הבעייה הפלסטינית היא הסיבה העיקרית לטרור האמיתי וישראל אחראית לכך.

"בניו יורק הייתה התקפת טרור ואילו בתל אביב מדובר במלחמה נגד הכובש", אמר מובארק. עם זאת הדגיש הנשיא המצרי כי ארצו ומדינות ערב אחרות לא יצאו למלחמה למען הפלסטינים

הוא העריך כי ארה"ב לא תרחיב את המלחמה ולא תתקוף מדינות ערביות נוספות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by