בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפלסטינים: לא כל ההקלות שהובטחו מומשו 

הפלסטינים: לא כל ההקלות שהובטחו מומשו

 
 
חדשות נענע 

צה"ל נסוג הלילה מעמדות בחברון, ואלו אוישו ע"י הכוחות הפלסטינים; הנסיגה היא חלק משורת הקלות לפלסטינים, עליהן הורה ראש הממשלה. בן אליעזר: ההקלות הן על האוכלוסיה, לא על הלחימה בטרור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפלסטינים טוענים הבוקר (שני), כי לא כל ההקלות שהובטחו להם אמש בפגישת התיאום הבטחוני, אכן קוימו.

כחלק משורת ההקלות, נסוגו הלילה כוחות צה"ל משכונות אבו סנינה וחארת א-שייח` בחברון, עליהן השתלטו לפני כשבוע. את העמדות שפונו תפסו כוחות הביטחון הפלסטינים, על-פי הסכם מוקדם בין ישראל והרשות, בו התחייבו הפלסטינים לשמור על השקט בגזרה לאחר נסיגת צה"ל.
 
הקלות נוספות שהופעלו הן פתיחת מחסומי סורדא וקלנדיה, הקלה על הכנסת דלק לשטחים, והרחבת רצועת הדיג בצפון הרצועה. עם זאת הפלסטינים טוענים, כאמור, כי חלק מההקלות המובטחות לא מומשו.

ראש הממשלה, אריאל שרון, הוא שהורה על ביצועה של שורת ההקלות, לאחר שאלו סוכמו אמש בהוראתו בין שר החוץ, שמעון פרס, ובין נציגי הפלסטינים, אבו עלא וסעיב עריקאת.

שר הביטחון, בנימין בן אליעזר, הבהיר אתמול כי ההקלות הן אזרחיות בלבד: "אנחנו עובדים בשני ערוצים מקבילים", אמר בן אליעזר, "ערוץ אחד שבו אין הקלות, של לחימה בלתי פוסקת בטרור, וערוץ נוסף, של הקלות לאוכלוסיה הפלסטינית". בן אליעזר הוסיף עוד, כי אם הרשות הפלסטינית תשמור על השקט, תבצע ישראל גם הקלות צבאיות, כפי שכבר בוצע בבית ג`אלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by