בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פעיל חמאס בשכם נהרג בפיצוץ 
 
 
חדשות נענע 

אחמד מרשוד, פעיל חמאס האחראי לפיגועי ירי רבים, נהרג בפיצוץ מכוניתו. הפלסטינים: חיסול ישראלי; מקורות בטחוניים: תאונת עבודה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחמד חסן מרשוד, פעיל חמאס משכם, נהרג הבוקר (שני) בפיצוץ מכוניתו. מרשוד היה בדרכו לעבודתו במשרד האסירים של הרשות הפלסטינית במחנה הפליטים בלאטה, כאשר מכוניתו התפוצצה בשערי אוניברסיטת א-נג`אח שבשכם, סמוך למפקדת הפתח` המקומית.
 
מעוצמת הפיצוץ נפצע מרשוד קשה, ומת מפצעיו בבית החולים רפידייה שבשכם. פעיל טרור נוסף ששהה ברכב, זיאד עריישה, נפצע באורח קל.

עדי ראייה טענו כי ראו מסוק של צה"ל יורה טיל בודד לעבר מכוניתו של מרשוד; עם זאת, הפלסטינים בודקים גם את האפשרות שמכוניתו של מרשוד מולכדה. הפלסטינים טוענים כי מותו של מרשוד מהווה את החיסול הישראלי השני בתוך 24 שעות, לאחר שאמש חוסל פעיל הטרור עבד אל-רחמן חמאד.

מקורות צהליים מסרו בתגובה כי לצה"ל אין יד באירוע, וכי מדובר בתאונה.
 

אחראי לפיגועי ירי רבים

מרשוד, בן 35 משכם, נחשב פעיל מרכזי של החמאס באזור שכם. הוא היה חבר ועדת התיאום של הפלגים הפלסטינים בשכם - למעשה, הנהגתה המקומית של האינתיפאדה.

בצה"ל הטילו על מרשוד את האחריות לפיגועי ירי רבים בגזרת שכם. שמו הופיע ברשימת המבוקשים שצה"ל העביר לפני שבועיים לפלסטינים, בלווית אזהרה שאם לא ייעצרו, יאלץ צה"ל לחסלם.
 
 

בכיר בחמאס: ישראל מנצלת את התקיפה באפגניסטן כדי לתקוף את הפלסטינים

איסמעיל אבו שנב, מראשי החמאס, אמר הבוקר בתגובה על החיסול כי המקרה לא יעבור ללא תגובה, וזו תבוא בזמן המתאים.

בראיון לאתר האינטרנט ynet טען אבו שנב כי ממשלת ישראל מנצלת את העובדה שתשומת הלב העולמית הופנתה לאפגניסטן, על מנת להמשיך ולפגוע בפלסטינים.

שנב הוסיף כי העובדה שהחיסול אתמול היה שעות ספורות לפני הפגישה ביטחונית המשותפת, והחיסול היום אירע שעות לאחר אותה פגישה, מעידות כי אין חדש בכוונות התוקפניות של ישראל כלפי הפלסטינים. לדבריו, אין כל תועלת בפגישות אלה שכן ישראל ממשיכה באותה מדיניות של הרג וחיסולים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by