בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קורבן ראשון ברחוב סומסום: האתר של בנץ ירד מהרשת 

קורבן ראשון ברחוב סומסום: האתר של בנץ ירד מהרשת

 
 
דה-נט

מפעיל האתר "בנץ הוא רשע" החליט על כך לאחר שבשבוע שעבר נשאו מפגינים בבנגלדש תמונות של בן לאדן עם בנץ שהורידו מהאתר; "זה קרוב מדי למציאות", אמר המפעיל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסערה ברחוב סומסום מסרבת, כנראה, לדעוך: מפעיל אתר האינטרנט "בנץ הוא רשע" החליט להוריד את האתר שלו מהרשת לאחר שבשבוע שעבר נראו מפגינים בבנגלדש כשהם נושאים תמונות שמקורן באתר שבהן נראה הטרוריסט אוסאמה בן לאדן עם חברו הטוב בנץ (ברט) מרחוב סומסום.
 
מפעיל האתר, דינו איגנציו, החל בשנות התשעים את פולחן חשיפת עברו האפל של שותפו קצר הפתיל של אריק התמים ברחוב סומסום. האתר כלל עובדות מוצקות המגובות בתמונות המפלילות את כוכב הטלוויזיה הקוצני בשלל פעולות פסולות. בנץ נראה מקיים יחסי מין סוערים עם פמלה אנדרסון, אורב לנשיא קנדי ומסתכל אל האופק בערגה עם הצורר אדולף היטלר. תמונתו של בנץ עם חברו הטרוריסט בן לאדן עלתה לאתר לפני מספר שנים והמפגינים שחיפשו בנרות תמונות של הטרוריסט לא גדלו כנראה על הטלוויזיה החינוכית ולא זיהו את מתכנן הפיגועים בנץ.

עם השנים זכה האתר בפרסים רבים ובאתרי "מראה" שהעתיקו את תוכנו לשפות רבות בהן עברית. איגנציו הודיע כי יבקש גם מהאתרים הנוספים שעשו שימוש בקמפיין שלו נגד בנץ, להורידם מהרשת. "אני עושה זאת מפני שאני מרגיש שזה התקרב יותר מדי למציאות ואני בוחר להיות אחראי מספיק בשביל לעצור כאן", אמר האיש והחזון. אמרגניו של בנץ סירבו להגיב לידיעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by