בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לשכת שרון: לא תוצג תוכנית מדינית לפני תחילת המו"מ 
 
 
חדשות נענע 

שרון מסכים למדינה פלסטינית ללא ירושלים: "כשיתחדש המשא ומתן אנהל אותו באופן אישי"; התנאים להקמת המדינה הפלסטינית: הר הבית ובקעת הירדן בידי ישראל, ואיסור על הפלסטינים לחתום על חוזים עם אויבות ישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בהודעה רשמית של לשכת ראש הממשלה הבוקר (רביעי) נמסר כי לא תוצג כל תוכנית מדינית בטרם ישראל והרשות הפלסטינית ישבו לשולחן המשא ומתן. הודעה זו פורסמה בתגובה לידיעה לפיה ארה"ב מתכוונת לפרסם תוכנית מדינית להסדר במזה"ת.

מלשכת שרון נמסר כי כדי להגיע לשולחן המו"מ יש לייצר תחילה ששה ימי שקט, ששה שבועות צינון ושלושה חודשי צעדים בוני אמון, כמתואר בדוחות טנט ומיטשל.

אמש אמר שרון כי יסכים להקמת מדינה פלסטינית מפורזת. ראש הממשלה אמר את הדברים בנאום שנשא לפני פעילי ליכוד בקרית מוצקין. שרון הוסיף ואמר כי לכשיתחדש המשא ומתן עם הפלסטינים הוא מתכוון לנהל אותו באופן אישי.
 
להסכמתו להקמת מדינה פלסטינית בשטחים צירף שרון שורת תנאים: ירושלים מאוחדת בריבונות ישראל, השארת רמת הגולן ובקעת הירדן בשליטה ישראלית, מתן חופש טיסה לחיל האוויר בשמי המדינה הפלסטינית, ואיסור על הפלסטינים לחתום על חוזים והסכמים עם אויבות ישראל. הוא לא הזכיר בדבריו את ההתנחלויות.

"יש לי תכנית מדינית" אמר ראש הממשלה "אך לא אחשוף אותה כעת, כדי שלא תהפוך לקו ההתחלה של המשא ומתן, לכשיתקיים".

בנאומו שב שרון וקרא לשרים ליברמן וזאבי לשוב לממשלה, אך הדגיש כי בכוונתו לשמור על קיומה של ממשלת האחדות.
 

פרס בפראג: ישראל מעוניינת במדינה פלסטינית

 

גנדי: שרון - הרצל של הפלסטינים

"עדיין לא נפסקו פעולות הטרור נגדנו וכבר ראש הממשלה מבשר לאומה כי יתמוך בהקמת מדינה פלסטינית" תקף אמש שר התיירות המתפטר, רחבעם זאבי, את נאומו של שרון. "הטעות והשגיאה בנטישת הגבעות של חברון מחווירות לעומת אובדן הדרך בהכרזה האומללה על הקמת מדינה פלסטינית. שרון יכנס להסטוריה כהרצל של הפלסטינים" אמר.

במידה ולא יחול שינוי, תיכנס היום בצהריים התפטרותם של זאבי ואביגדור ליברמן לתוקף.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by