בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בהלת האנתרקס עשויה להגביר את הביקוש לדואר אלקטרוני 

בהלת האנתרקס עשויה להגביר את הביקוש לדואר אלקטרוני

 
 
יניב קרן, דה-נט

עם זאת סבורים גורמים שונים כי המייל לא יחליף את הדואר הרגיל בדיוק כפי שאמצעי תקשורת חדשים לא החליפו את הישנים; ב- 2005 צפויים לעבור מידי יום 35 מיליארד מיילים בעולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מפלס הפאניקה סביב משלוחי האנתרקס בארצות הברית ממשיך לעלות. מעטפות תמימות שמגיעות ליעדיהן הופכת לחשודות, והדבר גורר לעיכוב משמעותי בכל תהליכי העבודה. הפחד ממעטפות אנתרקס העלה לאחרונה את ההנחה ההגיונית, כי השימוש בדואר האלקטרוני יעלה בהתאם. אולם בניגוד להנחה זו טוענים גורמים שונים, ביניהם גם תומכי מיילים מובהקים, כי הדבר לא יתרחש.
 
"ההנחה שהשימוש במייל יעלה בתקופה הקרובה היא הגיונית", אומר נשיא חברת ג`אנק בסטרס.קום, המספקת שירותי מייל, ג`ייסון קטלט. "עם זאת אינני בטוח שהנחה זו תתברר כנכונה. ההיסטוריה הוכיחה שאמצעי תקשורת חדש לא מחליף את הישן. כך לדוגמא לא החליף הפקס את שירות השליחים. חזון המשרדים ללא נייר לא התרחש מעולם. המיילים רק תרמו לתוספת נייר. דואר הזבל מעולם להביא לירידה בטלמרקטינג או בדואר זבל רגיל, אלה רק הלכו ועלו עם השנים", אומר קטלט.

מנכ"ל חברת NetCreations, מייקל מאייר, אומר בניגוד, כי מתקפת האתנרקס משפיעה על הביקוש לשירותי מייל, שעלה באחרונה בצורה קלה.

מספר המיילים המועברים בעולם מידי יום מוערך במיליארדים. על פי מחקר שהתפרסם לאחרונה מתברר, כי כמות המיילים היומית עתידה להגיע ל-35 מיליארד מכתבים עד שנת 2005.
שירות הדואר האמריקאי מעביר מידי שנה "רק" 208 מיליארד פריטי דואר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by