בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החזית העממית: היעד הבא - רה"מ שרון 
 
 
חדשות נענע 

הארגון נטל אמש את האחריות לרצח כתגובה לחיסולו של מנהיגה, אבו-עלי מוסטפה ואיים להמשיך לפגוע במנהיגים ישראלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לילה חאלד, המחבלת חברת "החזית העממית לשחרור פלסטין", אמרה אמש כי כי ההתנקשות בחייו של השר רחבעם זאבי איננה האחרונה, וכי הארגון ימשיך וינסה להתנקש בחיי אישים ישראלים נוספים.

"רציחתו של אחד הסמלים הבולטים בימין הישראלי היא התשובה שלנו למעשי החיסול הישראליים. נמשיך בזה כל עוד תימשך האינתיפאדה", אמרה חאלד בראיון לכלי תקשורת ערבים.
 
משנשאלה אם ינסו חברי הארגון להתנקש גם בחייו של רה"מ שרון, אמרה חאלד כי "אין קווים אדומים בחזית מול האויב".

שמה של חאלד עלה לראשונה בשנות ה-,60 אז חטפה מטוס "TWA" שהיה בדרכו לדמשק. ב-1970 נתפסה בעת ניסיון לחטוף מטוס של חברת אל-על בבריטניה. היא שוחררה מספר שנים אח"כ, במסגרת עסקת שבויים.

חאלד חזרה על עמדת הארגון, לפיה רצח השר זאבי בוצע בתגובה לחיסולו של מזכ"ל החזית העממית, אבו עלי מוסטפא, שחוסל בטיל על ידי ישראל באוגוסט.
 

החזית העממית - דיוקן

ארגון החזית העממית הוא ארגון שמאל פלסטיני שהתפרסם בשנות השבעים, תחת מנהיגותו של ג`ורג` חבש, בעיקר בחטיפות מטוסים מאירופה לירדן.

הארגון דעך בעשור האחרון ולכן עוזרו של חבש, אבו עלי מוסטפא, הורשה על ידי אהוד ברק לשוב לשטחים תמורת הבטחה שלא להיות מעורב בארועי טרור. מוסטפא הגיע לשטחים ויישר קו עם הארגונים האחרים הפועלים באינתיפאדה, עד לחיסולו על ידי ישראל באוגוסט. אחמד סעדאת נתמנה תחתיו למנהיג הארגון.

האירגון, תחת מנהיגותו החדשה של אחמד סעדאת, מאיים כי ימשיך לפגע במנהיגים ופוליטיקאים ישראלים.

"יש לנקום את דמו של מנהיגנו ללא קשר להסכמי הפסקת אש בין ישראל לרשות", אמר בכיר בחזית העממית לכתב רויטרס בבירות. "אמרנו שננקום ועשינו זאת".
 
 

ידיעות נוספות:

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by