בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
'בן-לאדן וראשי הטליבאן בריאים ושלמים' 

'בן-לאדן וראשי הטליבאן בריאים ושלמים'

 
 
חדשות נענע 

שר החינוך של הטליבאן הודיע היום, כי איש מהנהגת הטליבאן או אורחיהם לא נפגע. ראש המודיעין של הטליבאן דיווח כי אזרח "אמריקני או בריטי" נעצר באפגניסטן; לפי שעה, אין לידיעה אישור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר החינוך של הטליבאן, אמיר חאן מוטאקי, אמר הבוקר (חמישי) כי אוסאמה בין לאדן ומנהיגי משטר הטליבאן באפגניסטן לא נפגעו בתקיפות האמריקניות, גם 12 יום לאחר תחילת המתקפה האמריקנית. "כולם בחיים. איש מהמנהיגים או מהאורחים שלנו לא נפגע מאז תחילת ההתקפה האמריקנית", אמר מוטאקי.

מוטאקי הזים גם את הידיעות, כאילו שר החוץ של הטליבאן, ווקיל אחמד מוטאווקיל, עזב את המדינה וקיים קרע בשורות הטליבאן. לדבריו, מוטאווקיל נמצא בקנדהאר, וישוחח בקרוב עם עיתונאים.
 
בכיר במשרד ההסברה של הטליבאן, עבדול חנאן חימאט, אמר בעניין זה כי "המנהיגות והאורחים שלנו עוברים ממקום מבטחים אחד למשנהו והאמריקנים לא יכולים למצוא אותם".

שני האישים הכחישו ידיעות כאילו "הברית הצפונית", תנועת האופוזיציה האפגנית, מתקדמת לכיוון העיר האסטרטגית מזאר א-שאריף.

במהלך הלילה דיווח ראש שירותי המודיעין של הטליבאן כי שלטונות הטליבאן עצרו אזרח "אמריקני או בריטי". כי על פי הדיווח, האיש נעצר ליד העיר קנדוז שבצפון אפגניסטן, ובחקירתו התחזה לאילם. השלטונות הבריטים בודקים את הידיעה, ואולם לפי שעה, לא דווח על נעדרים בריטים או אמריקנים באפגניסטן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by