בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פורסטר צופה עליה במסחר האלקטרוני בארה"ב בעקבות פיגועי הטרור 

פורסטר צופה עליה במסחר האלקטרוני בארה"ב בעקבות פיגועי הטרור

 
 
חדשות נענע 

חברת המחקרים מסבירה כי אנשים שנכנסו לרשת על מנת לתרום לנפגעי הטרור ירגישו בטוחים להשאיר את פירטי כרטיס האשראי שלהם גם בעתיד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בניגוד לחששות שהעלו בתקופה האחרונה ממיתון עמוק שיפגע גם ברשת, חוזה חברת המחקרים, פורסטר, כי נפח המסחר האלקטרוני בארצות הברית עתיד לגדול, בעקבות אירועי ה-11 בספטמבר.

הגידול מוסבר במספר האנשים שלא השתמשו ברשת קודם לכן, והסתייעו בה על מנת לתרום לנפגעים. אלה עתידים לשוב לאינטרנט גם בעתיד.
 
על פי התחזית יוציאו האמריקאיים סכום של 11 מיליארד דולר ברשת בתקופת החגים.

אנשי פורסטר מסבירים שהתחזית שמנבאת עליה של 6 אחוז בהיקפי המסחר ביחס לתקופה המקבילה אשתקד הוערכה מחדש לאחר פיגועי הטרור וההפגנות.

על פי פורסטר, היקיפי המסחר האלקטרוני בחודש ספטמבר הסתכמו ב-3.97 מיליארד דולר. זאת לעומת חודש אוגוסט בו הסתכמו היקפי המסחר ב-4 מיליארד דולר.

"אם מתייחסים לכל האירועים שהתרחשו בספטמבר, הרי שהירידה בהיקפי המסחר היו מצומצמים מאוד", אומר אנליסיט בחברה,כריסטופר קלי.

לדברי חברת המחקרים החשש מהקטנת היקפי המסחר בעקבות הפיגועים לא התממש. בין יום ההתקפה והערב שלמחרת הוציאו הגולשים 96 מיליון דולר ברשת. עם זאת נרשמה ירידה בסכום הממוצע שגולשים הוציאו ברשת במהלך ספטמבר, במהלכו גדל מספר הלקוחות מ-14.8 מיליון באוגוסט ל-15.1 מיליון בספטמבר.

בסיכום המחקר מסבירה חברת המחקרים, כי אנשים רבים שלא היו ברשת קודם לכן, והשתמשו באינטרנט על מנת לתרום לנפגעים, עתידים לשוב אליה למימוש צרכים אחרים.

קליי מסביר כי העברת התרומות בעזרת כרטיס אשראי סייעה לחיזוק הביטחון של האנשים ברשת. להגדלת נפח הגולשים ברשת, מסייעת גם העובדה, שאנשים רבים נשארו בבתיהם בימים שלאחר הפיגועים, כמו גם העובדה שאנשים רבים בחרו להשתמש ברשת על מנת להתעדכן בחדשות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by