בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רעי חורב ביקש סליחה ממשפחת שטיירמן  

רעי חורב ביקש סליחה ממשפחת שטיירמן

 
 
חדשות נענע 

חורב ביקש להקל על עונשו; הוריו העידו היום לראשונה ואמרו: בננו איננו מפלצת; במהלך עדותם פרץ חורב בבכי; אימו של אסף שטיירמן: אין סליחה ואין מחילה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לראשונה מאז נעצר בדצמבר אשתקד נטל היום (חמישי) רעי חורב, החשוד ברצח אסף שטיירמן, את זכות הדיבור שניתנה לו, בעת שבבית המשפט המחוזי בתל אביב התקיים שלב הטיעונים לעונש.
 
במסגרת "זכות המלה האחרונה" הניתנת לנאשם בשלב הטיעונים לעונש, פנה חורב ליעל רוזמן, אמו של אסף שטיירמן, ביקש את סליחתה ומבית המשפט ביקש להקל בעונשו.

"לצערי הענק, יעל לא תוכל לסלוח, אבל זה לא מונע ממני לבקש ממנה סליחה" אמר חורב. רעי הוסיף ואמר המעשה שעשיתי זדוני ואכזרי אולם שנתיים אחריו הבאתי ילד לעולם בידיעה שאני יכול להיעצר בכל רגע. אני יכול לחזור להיות אבא ולכן אני מבקש שתמצאו לנכון להקל בעונשי".

הוריו של שטיירמן הגיבו לדברים ואמרו כי אין מחילה ואין סליחה על המעשה.

הוריו של רעי העידו היום לראשונה בבית המשפט. עם תחילת עדותם פרץ רעי חורב בבכי.

גד חורב, אביו של רעי, אמר לבית המשפט כי רעי הביא לפתרון הרצח והודה בכל פרטי המעשה למרות שלא היו ראיות הקושרות אותו לרצח.

"הפשע שפשע בני רעי הוא החמור מכולם", אמר גד חורב אולם ביקש להדגיש כי מאז שנעצר לא ניסה בנו להתחמק מהמשפט: "רעי עמד בעקשנות על הודאתו ולא נסוג ממנה ולא ניסה להתחמק אל מאחורי טיעונים פסיכיאטרים או לולאות תחכום משפטיות כדי לגרוע מאחריותו".

אשתו נורמה סיפרה כי הם מחפשים תשובות למעשה שביצע בנם אבל לא מצליחים להבין מה קרה. "בני הוא לא מפלצת", אמרה האם וביקשה שלא להחמיר בעונשו כדי שיוכל לשקם את עצמו בעתיד.

התביעה מבקשת להטיל על חורב עונש של מאסר עולם, שעל פי החוק עומד כעת על 35 שנה לעבירת רצח, בעוד עורך דינו של חורב, ארז מלמד, ביקש לגזור עליו עונש מקסימלי של 20 שנות מאסר בשל היותו קטין בזמן ביצוע העבירה. גזר הדין יינתן בסוף החודש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by