בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נמשכת בהלת האנתרקס; מעטפה חשודה בקריות 

נמשכת בהלת האנתרקס; מעטפה חשודה בקריות

 
 
חדשות נענע 

המעטפה התגלתה בסניף דואר בקריית ביאליק ונשלחה למכון בנס ציונה; אמש נשלחו מעטפות חשודות לח"כ טיבי ולמ"מ ראש עיריית פ"ת, וסניפי דואר נסגרו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מעטפה ובה חומר חשוד כאנתרקס התגלתה הבוקר (שני) בסניף דואר בקריית ביאליק; כוחות משטרה שהוזעקו למקום העבירו את המעטפה לבדיקה במכון הביולוגי בנס ציונה. 
אמש נתקבלה במשרדו של ח"כ אחמד טיבי (רעם), מעטפה ובה אבקה לבנה, ומכתב שכלל איום על חייו של טיבי ושורת נאצות, ביניהן גם "מוות לערבים".

המעטפה נפתחה ע"י העוזרת הפרלמנטרית של טיבי, נאדה נסראללה, שהועברה לבית החולים הדסה עין כרם לצרכי בדיקות. לשכתו של ח"כ טיבי נאטמה למשך יומיים.

"למכתבי נאצה אני רגיל", אמר ח"כ טיבי בתגובה לאתר ynet; "אני מקווה שאין במכתב אנתרקס ודואג לשלומה של העובדת שלי".

קודם לכן נתגלתה מעטפה ובה אבקה לבנה שנשלחה למשרדו של ממלא מקום ראש עירית פתח-תיקווה, עו"ד סיני גילבוע. למעטפה הוצמד פתק עליו נכתב "הנה האנטרקס מוות נעים".

המשרד פונה מעובדיו, וכוחות כיבוי והצלה, והיחידה לטיפול בחומרים מסוכנים של המשרד לאיכות הסביבה, הגיעו למקום. המעטפה נשלחה לבדיקה.

בתוך כך, נסגר גם סניף הדואר בשכונת רמות אשכול שבצפון ירושלים, בעקבות גילוי מעטפה שהכילה אבקה לבנה חשודה.

סניף דואר נסגר גם בעמק שרה בבאר שבע לאחר שעובד בחברת שליחויות הניח בסניף מעטפה ובה אבקה. למקום הגיעו אנשי משטרה וכיבוי אש.

ובעומר, פקידת הדואר בעומר פתחה מעטפה שנשלחה לראש המועצה, פיני בדש. אבקה לבנה נשפכה מן מהמעטפה ולמקום הוזעקו צוותי משטרה וכיבוי אש.

כמו כן הגיעה אתמול מעטפה חשודה לידיו של מנהל בתי המשפט בתל-אביב, השופט דן ארבל. המעטפה עוררה את חשדו של ארבל, והוא העבירה לבדיקת המשטרה בלא שפתח אותה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by