בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל מכתר את הערים הפלסטינים המרכזיות 

צה"ל מכתר את הערים הפלסטינים המרכזיות

 
 
חדשות נענע 

ששה חיילי צה"ל נפצעו בסוף השבוע, אחד מהם באופן בינוני-קשה; 14 פלסטינים נהרגו בסוף השבוע; בן אליעזר: הכניסה לערים פלסטיניות נעשתה בשל התרעות לפיגועי טרור

 
 
 
 
 
 
 
 
 בחילופי אש כבדים שנערכו בסוף השבוע בכל הגזרות ביהודה ושומרון נהרגו 14 פלסטינים, ונפצעו מאות. בצד הישראלי נפצעו ששה חיילי צה"ל, אחד מהם באופן בינוני-קשה, וחמשת הנותרים באופן קל עד בינוני.

במסגרת חילופי האש שנערכו במוצאי שבת בגזרת בית לחם, השיב צה"ל בירי טילים ממסוקי קרב לעבר עמדות היורים. הפלסטינים טוענים כי הטילים כוונו לפגוע במבנה המחוז של הרשות הפלסטינית בבית לחם, שבו שוכנת לשכתו של ערפאת בעיר.

מפקד כוחות צה"ל ביו"ש, תא"ל יצחק "ג`רי" גרשון, הבהיר בסוף השבוע כי "הפעילות המבצעית תימשך ככל שנידרש", וכי צה"ל ישאר בשטחי הרשות הפלסטינית כל עוד הדרג המדיני לא יחליט אחרת.

תא"ל גרשון ציין כי צה"ל הזהיר את כוחות הביטחון הפלסטיניים בערים שאליהן חדר לפני שנכנס לשטחי A.
 

'ישראל אינה רוצה למוטט את הרשות'

שר הבטחון, בנימין בן אליעזר, הבהיר הבוקר בראיון לגלי צה"ל כי ישראל אינה רוצה למוטט את הרשות, וכי סיבת הכניסה לערים הפלסטיניות היא התרעות מיידיות על כוונת ארגוני הטרור לבצע פיגועים.

גורם בטחוני בכיר אמר בעניין זה, כי הכיתור נערך כיוון שבמערכת הביטחון התקבלו התרעות על מכוניות תופת ומתאבדים המוכנים לפעולה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by